Strona główna WIADOMOŚCI Są miejsca pracy dla chętnych w podkarpackiej KAS

Są miejsca pracy dla chętnych w podkarpackiej KAS

0
Reklama

 Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie zwiększyła liczbę wolnych etatów w Służbie Celno- Skarbowej w Podkarpackim Urzędzie Celno- Skarbowym w Przemyślu. To dobre informacje dla kandydatów, którzy złożyli podania w finalizowanym  obecnie postępowaniu kwalifikacyjnym.


Trwa jeden z ostatnich etapów postępowania kwalifikacyjnego do służby w Podkarpackim Urzędzie Celno- Skarbowym w Przemyślu, ogłoszonego końcem lipca br.
Na ogłoszenie, które dotyczyło 50 wolnych stanowisk służbowych wpłynęło ponad 900 ofert. Dzięki zwiększeniu do 170 liczby wolnych etatów mundurowych, więcej osób, które złożyły podania w ramach tego naboru ma szansę założyć mundur funkcjonariusza.

Reklama

Osoby, które pozytywnie zakończą cały proces postępowania rekrutacyjnego trafią do służby w jednostkach Podkarpackiego Urzędu Celno- Skarbowego w Przemyślu w Medyce, Korczowej, Budomierzu, Przemyślu (łącznie 135 etatów), Rzeszowie, Jasionce ( 18 etatów) a także Krośnie, Krościenku i Barwinku (17 etatów).

Kandydaci przeszli kolejno testy wiedzy, sprawności fizycznej, test psychologiczny i kompetencyjny. Zakończył się także etap rozmów kwalifikacyjnych. O ostatecznej zdolności do służby kandydatów orzeknie komisja lekarska podległa MSWiA.

Reklama
Poprzedni artykułPodsumowanie 2022 roku na drogach krajowych Podkarpacia
Następny artykułCzarnek w Rzeszowie: Udało się zwiększyć liczbę studentów na pierwszym roku studiów lekarskich o 60 proc.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj