Strona główna JASŁO W ciągu tygodnia zatrzymali osiem poszukiwanych osób

W ciągu tygodnia zatrzymali osiem poszukiwanych osób

0
Reklama

Policjanci z Referatu Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle, w ciągu jednego tygodnia, zatrzymali osiem osób, które były poszukiwane do odbycia kary aresztu lub pozbawienia wolności. Najdłużej, bo 10 miesięcy w zakładzie karnym spędzi mieszkaniec gminy Jasło, który był poszukiwany w związku z popełnieniem dwóch przestępstw.

Policjanci realizując swoje ustawowe zadania m.in. w zakresie poszukiwania osób ukrywających się przed organami ścigania, współpracują z sądem i prokuraturą.

Reklama

W minionym tygodniu, jasielscy patrolowcy zatrzymali łącznie osiem osób, które ukrywały się przed wymiarem sprawiedliwości. Osoby te były poszukiwane przez Sąd Rejonowy w Jaśle, celem odbycia kary pozbawienia wolności lub kary aresztu.

Najdłużej w zakładzie karnym spędzi mieszkaniec gminy Jasło. Mężczyzna ma do odbycia karę pozbawienia wolności w wymiarze 10 miesięcy. 40-latek poszukiwany był za popełnienie dwóch przestępstw. Nie tylko kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości, ale także użył tablicy rejestracyjnej od innego pojazdu.

Jasielscy funkcjonariusze od początku tego roku zatrzymali łącznie 59 osób poszukiwanych.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!