Strona główna RZESZÓW Rzeszów: Odkradł Hinduskę. Szuka go policja

Rzeszów: Odkradł Hinduskę. Szuka go policja

0
Reklama

Policjanci z Komisariatu Policji Rzeszów Śródmieście, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży portfela obywatelki Indii. Sprawca korzystając z nieuwagi pokrzywdzonej, ukradł pozostawiony przez nią portfel. Poniżej publikujemy wizerunek sprawcy. Osoby, które rozpoznają mężczyznę proszone są o kontakt z policjantami z komisariatu.


Do zdarzenia doszło 17 sierpnia b.r. w Rzeszowie, w lokalu przy ul. Grunwaldzkiej pomiędzy godz. 22 a 23. Pokrzywdzona pozostawiła portfel na ladzie baru. Nieznany mężczyzna, w wieku około 25 lat, korzystając z nieuwagi kobiety ukradł pozostawiony przez nią portfel. Pokrzywdzona straciła pieniądze w kwocie kilkuset złotych. W wyniku podjętych czynności policjanci ustalili wizerunek sprawcy, który publikujemy poniżej.
Policjanci proszą osoby, które rozpoznają na zdjęciach mężczyznę o kontakt osobisty z prowadzącym postępowanie funkcjonariuszem Komisariatu Policji Rzeszów Śródmieście, ul. Jagiellońska 13 pokój nr 119, lub pod nr telefonu 17 858 3664 albo z dyżurnym komendy miejskiej pod nr 997 lub 112.
źr. KMP Rzeszów 

Reklama
Poprzedni artykułDębica: Obóz taktyczny dla miłośników wojskowości
Następny artykułIzdebki: Wstrząsające fakty z domu małego Daniela