Strona główna BRZOZÓW Izdebki: Wstrząsające fakty z domu małego Daniela

Izdebki: Wstrząsające fakty z domu małego Daniela

0
Reklama

Kilka tygodni temu całą Polskę obiegła informacja o zaginięciu 12-letniego Daniela. Po szczęśliwym odnalezieniu nastolatka, na jaw wyszły szokujące fakty z życia rodziny dziecka.


Tuż po odnalezieniu 12-latka, którego w lesie pilnował cały czas jego piesek, zatrzymano ojca. Pisaliśmy o sprawie na łamach naszego portalu.
W telewizyjnym programie TVN Uwaga! wyemitowano wczoraj reportaż o rodzinie Daniela. Światło dzienne ujrzały kolejne straszne informacje.
Oskarżony o molestowanie ojciec miał znęcać się nad swoim dziesięciorgiem dzieci. Matka będąca o 6 lat starsza od męża jest upośledzona w stopniu lekkim. 36-latek nigdy nie pracował. Często pił i znęcał się zarówno nad żoną jak i dziećmi.
Mieszkańcy wsi widzieli wielokrotnie matkę dzieci wiozącą zakupy, głównie alkohol, w taczce. Dzieci ubrane były bardzo ubogo, często uciekały z domu. Ojciec zuchwale twierdził, że nie musi pracować ponieważ „ma fabrykę w spodniach”.
Opieka społeczna z Nozdrzca załamuje ręce. Niedawno wyremontowała dom rodziny Daniela, jednak nikt nie reagował na tragedię, jaka działa się tam na co dzień.
Obecnie dzieci przebywają w ośrodku, ojciec trafił do aresztu.
źr. TVN 

Reklama
Poprzedni artykułRzeszów: Odkradł Hinduskę. Szuka go policja
Następny artykułŁańcut, Jarosław: CBA aresztowało naczelnika US i czworo biznesmenów