Kilka tygodni temu całą Polskę obiegła informacja o zaginięciu 12-letniego Daniela. Po szczęśliwym odnalezieniu nastolatka, na jaw wyszły szokujące fakty z życia rodziny dziecka.

Tuż po odnalezieniu 12-latka, którego w lesie pilnował cały czas jego piesek, zatrzymano ojca. Pisaliśmy o sprawie na łamach naszego portalu.

W telewizyjnym programie TVN Uwaga! wyemitowano wczoraj reportaż o rodzinie Daniela. Światło dzienne ujrzały kolejne straszne informacje.

Oskarżony o molestowanie ojciec miał znęcać się nad swoim dziesięciorgiem dzieci. Matka będąca o 6 lat starsza od męża jest upośledzona w stopniu lekkim. 36-latek nigdy nie pracował. Często pił i znęcał się zarówno nad żoną jak i dziećmi.

Mieszkańcy wsi widzieli wielokrotnie matkę dzieci wiozącą zakupy, głównie alkohol, w taczce. Dzieci ubrane były bardzo ubogo, często uciekały z domu. Ojciec zuchwale twierdził, że nie musi pracować ponieważ “ma fabrykę w spodniach”.

Opieka społeczna z Nozdrzca załamuje ręce. Niedawno wyremontowała dom rodziny Daniela, jednak nikt nie reagował na tragedię, jaka działa się tam na co dzień.

Obecnie dzieci przebywają w ośrodku, ojciec trafił do aresztu.

źr. TVN