Strona główna RZESZÓW Rzeszów: Mecz Polska-Portugalia U20 na Stadionie Miejskim

Rzeszów: Mecz Polska-Portugalia U20 na Stadionie Miejskim

0
Reklama

Odliczamy już tak naprawdę dni i godziny do kolejnego wielkiego, piłkarskiego wydarzenia w naszym regionie. Już za kilka dni Stadion Miejski w Rzeszowie i przybyli kibice będą świadkami meczu jakiego w naszym regionie jeszcze nie było. Portugalia to bowiem rywal z najwyższej, światowej półki. Wszystko wskazuje na to, że spotkanie obejrzy komplet kibiców.


Wejściówki rozchodzą się w rekordowym tempie. Na tą chwilę zmuszeni jesteśmy wstrzymać przyjmowanie zamówień na bilety, bowiem samych chętnych jest o wiele więcej niż może pomieścić stadion. Jeśli zamówione bilety nie zostaną odebrane, wówczas uruchomimy drugą turę rezerwacji – mówi Prezes Mieczysław Golba, dodając jednocześnie, że ponownie liczy na wspaniałe święto futbolu – Kiedy dwa lata temu gościliśmy Szwajcarię, stadion szczelnie wypełnił się biało-czerwonymi kibicami. Teraz głęboko wierzę, oraz serdecznie do tego zapraszam, by ponownie wspierać naszą drużynę ubranym w reprezentacyjne barwy. Mecz ze Szwajcarią, pokazał, że jest ogromny głód piłki w naszym regionie i zainteresowanie wejściówkami na Portugalię to potwierdza. Stadion znów będzie pełny! – kończy Prezes Golba.
Mecz w Rzeszowie zostanie rozegrany w ramach Turnieju Ośmiu Narodów. Biało-Czerwoni rozpoczeli zmagania od wyjazdowego starcia z Włochami 5 września, a cztery dni później zagrają w stolicy naszego regionu z Portugalią.
Trener Jacek Magiera powołał już kadrę na oba spotkania. Choć wśród powołanych nie ma przedstawicieli klubów z naszego regionu, to nie znaczy, że w kadrze brakuje podkarpackich akcentów. Wśród zawodników znajdują się dwaj piłkarze, którzy pierwsze kroki stawiali właśnie na Podkarpaciu. I tak są to pomocnik Cracovii Sylwester Lusiusz – wychowanek Iskry Przysietnica, który na szerokie wody wypłynął dzięki dobrej grze w drużynach młodzieżowych Karpat Krosno, urodzony w Dębicy, bramkarz Korony Kielce Paweł Sokół – przez lata związany z Rzemieślnikiem Pilzno.

Reklama