Strona główna GŁÓWNA Ja nie przejadę ?! Przeprawa dorzeczem Nilu

Ja nie przejadę ?! Przeprawa dorzeczem Nilu [ZDJĘCIA]

0
Reklama

Czołówka polskiego OFF-ROADU zjechała się do Kolbuszowej, by wystartować w zawodach przeprawowych organizowanych przez Ozimek Motorsport.


Ponad trzydzieści załóg z całej Polski, zjechało do Kolbuszowej żeby tam wziąć udział w corocznych zawodach „Przeprawa dorzeczem nilu”. Rajd odbywał się w trzech kategoriach – Turystyk, Adventure oraz Extreme. Świetnie przygotowane trasy, wspaniała atmosfera oraz dużo ekstremalnych podjazdów – to wszystko sprawiło, że zawodnicy którzy przyjechali do Kolbuszowej na pewno na długo zapamiętają chwile w niej spędzone. To zaś przełożyło się bezpośrednio na świetne widowisko dla kibiców, którzy licznie pojawili się na trasach etapu. 
W piątek rajdowcy mieli do pokonania dwa odcinki. Zadaniem ekip było pokonanie jak największej liczby okrążeń w ciągu dwóch godzin. Wymagało to od kierowców sporo koncentracji oraz doświadczenia, a ich pilotów mnóstwo sił i opanowania. Wymagające trasy oraz przysporzyły sporo problemów. 
W sobotę organizatorzy z Kolbuszowej przygotowali kilka odcinków, które okazały się bardzo widowiskowe. Trudne trawersy, mnóstwo wody oraz błota, to coś co sprawia zawodnikom najwięcej radości oraz daje satysfakcje po ukończeniu każdego odcinka. Daje to również możliwość stworzenia świetnego show dla kibiców, którzy za swoimi zawodnikami jeżdżą niemal po całej Polsce. 
Off-Road na Podkarpaciu staje się coraz bardziej popularny. Świetnie ekipy, które jeżdżą i zdobywają nagrody na ogólnopolskich zawodach, mnóstwo doskonale przygotowanych imprez rajdowych na podkarpackiej ziemi oraz emocje towarzyszące na każdym odcinku, przyciągają setki kibiców. 
Poniżej galeria zdjęć z drugiego dnia zawodów. Na zdjęciach znajduje się ekipa MUSZ TEAM z Handzlówki, która zajęła drugie miejsce. Pierwsze miejsce w klasie EXTREME zajęła para z klubu ALFANET (Jedna z najlepszych polskich ekip), która gościnnie występowała na podkarpackich zawodach.
[ngg_images source=”galleries” container_ids=”5″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Reklama
Poprzedni artykułCynamon i miód – tej tajemnicy nie wyjawią producenci leków
Następny artykułRekonstrukcja bitwy pod Lenino