Strona główna PRZEMYŚL Przemyśl: Dzień Otwarty w Bieszczadzkim Oddziale Straży Granicznej

Przemyśl: Dzień Otwarty w Bieszczadzkim Oddziale Straży Granicznej

0
Reklama

Bieszczadzki OSG zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w wydarzeniu skierowanym do osób w wieku 18-35 lat, które myślą o wstąpieniu w szeregi Straży Granicznej. Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazją zobaczyć, jak wygląda codzienna służba funkcjonariuszy SG od „kuchni”.

   18 kwietnia, z inicjatywy Komendanta Bieszczadzkiego OSG zostanie przeprowadzona pierwsza edycja Dni Otwartych skierowanych do osób które rozważają wstąpienie w szeregi Straży Granicznej. Uczestnicy wydarzenia, będą mieli niepowtarzalną możliwość zobaczenia jak wygląda codzienna służba funkcjonariuszy SG dokonujących kontroli granicznej oraz ochraniających tzw. granicę zieloną, na przykładzie placówki SG w Medyce. Osoby które zgłoszą się do uczestnictwa, zostaną zapoznane m.in. z procedurą naboru do służby w Bieszczadzkim OSG, jak również sprzętem oraz wyposażeniem wykorzystywanym przez funkcjonariuszy SG w codziennej służbie.Ilość miejsc jest ograniczona. W ramach wydarzenia organizatorzy zaplanowali 40 uczestników – decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja do udziału będzie realizowana wyłącznie poprzez e-mail: nabor.bieszczadzki@strazgraniczna.pl
W zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko oraz rok urodzenia. Osoby zakwalifikowane do udziału w Dniu Otwartym, otrzymają informację zwrotną wraz z szczegółowym planem. Bieszczadzki OSG zapewni uczestnikom transport na trasie z komendy OSG w Przemyślu do Medyki i z powrotem. Wydarzenie odbędzie się 18 kwietnia 2018 roku w godz. 9-15.
źr. BiOSG
Reklama
Poprzedni artykułMielec: 75. rocznica rozbicia więzienia Gestapo przez oddział Jędrusiów
Następny artykułMielec: Stal szykuje się do ekstraklasy. Stadion będzie miał podgrzewaną płytę