Strona główna WIADOMOŚCI Pomoc KAS trafiła do Centrum Pomocy Humanitarnej w Przemyślu

Pomoc KAS trafiła do Centrum Pomocy Humanitarnej w Przemyślu

0
Reklama

•    Krajowa Administracja Skarbowa przekazała dziś kolejną transzę pomocy rzeczowej zebranej wśród swoich pracowników i funkcjonariuszy
•    Do Centrum Pomocy Humanitarnej w Przemyślu trafił transport 10 palet różnego rodzaju towarów m.in. koce, pieluchy, art. higieniczne, torby, walizki, ubrania a także żywność i słodycze dla dzieci.

Do zbiórki prowadzonej przez Izbę Administracji Skarbowej w Rzeszowie włączyły się wszystkie jednostki wchodzące w skład  Krajowej Administracji Skarbowej na Podkarpaciu.

Akcja pomocy prowadzona jest przez KAS w całym kraju- Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie pośredniczy  także w przekazywaniu pomocy zebranej  przez izby administracji skarbowej  z Wrocławia, Opola, Krakowa, Kielc, Łodzi, Katowic a także Krajowej Szkoły Skarbowości – z pomocą przemyskiej filii tej szkoły.

Reklama

Do tej pory na Podkarpaciu zebrano kilkadziesiąt  tysięcy sztuk artykułów najpilniej potrzebnych uchodźcom m.in. napoje i żywność, artykuły higieniczne, dziecięce,  koce i śpiwory i wiele innych.

Pomoc ze strony KAS przekazali dziś: Z-ca Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie Ewa Tutka, podinsp. Aneta Lechowicz Naczelnik Podkarpackiego Urzędu Celno-  Skarbowego w Przemyślu oraz kierownik przemyskiej filii Krajowej Szkoły Skarbowości Robert Bal.  Dary na rzecz centrum pomocy odebrał Prezydent Miasta Przemyśla Wojciech Bakun.

Akcja pomocy  jest kontynuowana i  w najbliższych dniach planowane jest   przekazanie  kolejnych transportów z pomocą na rzecz uchodźców przybywających do Polski z Ukrainy.

Reklama
Poprzedni artykułUchodźca z Ukrainy ugrzązł w lesie w aucie. Potrzebował pomocy
Następny artykułPierwsza Dama odwiedziła Podkarpacie [video]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj