Strona główna DĘBICA Pijana rowerzystka ukarana mandatem

Pijana rowerzystka ukarana mandatem

0
Reklama

Surowe konsekwencje jazdy w stanie nietrzeźwości spotkały rowerzystkę, która została zatrzymana do kontroli drogowej w Dębicy na ulicy Rzeszowskiej. 20-letnia kobieta jechała rowerem, mając ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci za popełnione wykroczenie ukarali kobietę mandatem w wysokości 2,5 tys. złotych

W sobotę około godz. 00.30 policjanci ruchu drogowego w Dębicy zatrzymali do kontroli drogowej na ulicy Rzeszowskiej rowerzystkę. 20-letnia kobieta była pijana. Badanie urządzeniem wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w jej organizmie. W związku ze zmianą wysokości grzywny nakładanej w drodze mandatu karnego, która obowiązuje od 1 stycznia 2022 r., policjanci ukarali mieszkankę Dębicy mandatem karnym w wysokości 2,5 tys. złotych.

Reklama

Zgodnie z nowymi przepisami, za kierowanie po drodze publicznej lub w strefie zamieszkania pojazdem innym niż mechaniczny przez osobę nietrzeźwą lub będącą pod działaniem środka działającego podobnie do alkoholu, grozi mandat karny w kwocie 2500 złotych.

Poprzedni artykułWyłudzili ponad 2 miliony złotych
Następny artykułDwóch podejrzanych o pobicie jest już w rękach policji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!