Strona główna PRZEWORSK Dwóch podejrzanych o pobicie jest już w rękach policji

Dwóch podejrzanych o pobicie jest już w rękach policji

0
Reklama

Policjanci z Komisariatu Policji w Kańczudze zatrzymali dwóch mężczyzn wieku 18 i 21 lat, podejrzanych o pobicie 36 i 40-latka. Teraz grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Zdarzenie miało miejsce 14 kwietnia br. przed godz. 24 na ul. Wincentego Witosa w Kańczudze. Dwóch mieszkańców Kańczugi przebywających w tym czasie w samochodzie zauważyło grupę młodzieży, która przechodziła osiedlem. Jeden z młodych ludzi podchodził do domofonów i dzwonił do wszystkich mieszkańców bloków.

Reklama

Gdy mężczyźni podeszli aby zwrócić uwagę młodym osobom, ci zaczęli ich atakować. Sprawcy zadawali ciosy pięścią. Pokrzywdzeni upadli na ziemię i nadal byli bici i kopani po całym ciele. Obaj poszkodowani mężczyźni zgłosili to zdarzenie następnego dnia.

W sprawie został zabezpieczony monitoring, policjanci przesłuchiwali świadków zdarzenia. Wykonano szereg czynności operacyjnych mogących przyczynić się do wyjaśnienia okoliczności sprawy oraz zatrzymania sprawców.

W dniu 18 kwietnia policjanci zatrzymali i osadzili w policyjnym areszcie dwóch mężczyzn w wieku 18 i 21 lat. Obydwaj to mieszkańcu gminy Kańczuga. Przyznali się do zarzucanych im czynów i złożyli wyjaśnienia.

Mężczyźni usłyszeli zarzuty, grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Poprzedni artykułPijana rowerzystka ukarana mandatem
Następny artykułCiągnik przygniótł mężczyznę. Interweniował śmigłowiec LPR

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!