Strona główna TARNOBRZEG Pędził przekraczając prędkość. Stracił prawo jazdy

Pędził przekraczając prędkość. Stracił prawo jazdy

0
Reklama

Nie ma taryfy ulgowej dla kierowców, którzy lekceważą przepisy ruchu drogowego. Przekonał się o tym 36–letni kierowca opla, którego policjanci z grupy SPEED zatrzymali do kontroli drogowej. Mężczyzna w terenie zabudowanym jechał z prędkością 112 km/h. Za jazdę z dużą prędkością, mieszkaniec powiatu opatowskiego stracił prawo jazdy i otrzymał wysoki mandat.

W dalszym ciągu nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn zdarzeń drogowych. Wczoraj, policjanci z grupy SPEED kontrolowali prędkość na ulicy Warszawskiej w Tarnobrzegu. Po godz. 9, funkcjonariusze zauważyli jadący z dużą prędkością samochód marki Opel Vectra.

Reklama

Podczas pomiaru prędkości, wykonanego za pomocą laserowego miernika, okazało się, że pojazd poruszał się w terenie zabudowanym z prędkością 112 km/h.

Vectrą kierował 36-letni mieszkaniec powiatu opatowskiego, który stracił prawo jazdy na najbliższe 3 miesiące i otrzymał mandat w wysokości 2 tysięcy złotych.

Z analiz nieustannie wynika, że nadmierna prędkość jest wciąż jedną z głównych przyczyn zdarzeń na drogach. Apelujemy do kierujących, aby przestrzegali dozwolonych limitów prędkości, a także jechali wolniej w miejscach, gdzie przepisy i zdrowy rozsądek wymagają szczególnej ostrożności. Pamiętajmy, że na drodze jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za siebie, ale również za innych uczestników ruchu drogowego!

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!