Strona główna TARNOBRZEG Pędził przekraczając prędkość. Stracił prawo jazdy

Pędził przekraczając prędkość. Stracił prawo jazdy

0
Reklama

Nie ma taryfy ulgowej dla kierowców, którzy lekceważą przepisy ruchu drogowego. Przekonał się o tym 36–letni kierowca opla, którego policjanci z grupy SPEED zatrzymali do kontroli drogowej. Mężczyzna w terenie zabudowanym jechał z prędkością 112 km/h. Za jazdę z dużą prędkością, mieszkaniec powiatu opatowskiego stracił prawo jazdy i otrzymał wysoki mandat.

W dalszym ciągu nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn zdarzeń drogowych. Wczoraj, policjanci z grupy SPEED kontrolowali prędkość na ulicy Warszawskiej w Tarnobrzegu. Po godz. 9, funkcjonariusze zauważyli jadący z dużą prędkością samochód marki Opel Vectra.

Reklama

Podczas pomiaru prędkości, wykonanego za pomocą laserowego miernika, okazało się, że pojazd poruszał się w terenie zabudowanym z prędkością 112 km/h.

Vectrą kierował 36-letni mieszkaniec powiatu opatowskiego, który stracił prawo jazdy na najbliższe 3 miesiące i otrzymał mandat w wysokości 2 tysięcy złotych.

Z analiz nieustannie wynika, że nadmierna prędkość jest wciąż jedną z głównych przyczyn zdarzeń na drogach. Apelujemy do kierujących, aby przestrzegali dozwolonych limitów prędkości, a także jechali wolniej w miejscach, gdzie przepisy i zdrowy rozsądek wymagają szczególnej ostrożności. Pamiętajmy, że na drodze jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za siebie, ale również za innych uczestników ruchu drogowego!

Reklama
Poprzedni artykułRuszają Dni Tyczyna 2022 [program]
Następny artykułPodkarpacka trasa Mielec – Padew zmienia się dla podróżnych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj