Strona główna TARNOBRZEG Pędził 127 km/h. Stracił prawo jazdy, zapłaci solidną karę

Pędził 127 km/h. Stracił prawo jazdy, zapłaci solidną karę

0
Reklama

Uprawnienia do kierowania na najbliższe 3 miesiące stracił 35-letni kierowca opla, który jechał przez miejscowość Alfredówka z prędkością 127 km/h. Wykroczenie zarejestrowali policjanci ruchu drogowego, przy pomocy policyjnego miernika prędkości. Mieszkaniec Sanoka oprócz utraty prawa jazdy, został ukarany wysokim mandatem.

Jazda z dużą prędkością, to zagrożenie dla uczestników ruchu drogowego, dlatego też policjanci z grupy SPEED systematycznie patrolują drogi powiatu tarnobrzeskiego, reagując na wykroczenia, które mogą przyczynić się do powstania poważnych w skutkach zdarzeń drogowych.

Reklama

W poniedziałek, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 35-letniego kierowcę opla, który w Alfredówce w gminie Nowa Dęba, jechał w terenie zabudowanym z prędkością 127 km/h, przekraczając tym samym dozwoloną prędkość o 77 km/h. W związku z popełnionym wykroczeniem 35-letni mieszkaniec Sanoka stracił prawo jazdy na okres 3 miesięcy i został ukarany mandatem w wysokości 2,5 tys. złotych oraz 10 punktami karnymi.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Bez względu na to, jakim środkiem transportu się poruszamy, wszyscy chcemy tego samego – bezpiecznie dojechać do celu. Bądźmy odpowiedzialnymi kierowcami.

Reklama
Poprzedni artykułNowy sprzęt do diagnostyki dla KSW nr2 w Rzeszowie
Następny artykułGroźny wypadek w Urzejowicach [foto]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj