Strona główna BIESZCZADY Nowość na portalu! DziejeSieTV!

Nowość na portalu! DziejeSieTV!

0
Reklama

Wiemy, że dla wielu z Was portal jest codzienną dawką najnowszych informacji. Staramy się w jak najlepszym stopniu sprostać Waszym oczekiwaniom, dlatego nasz zespół redakcyjny każdego dnia dba o to, by na portalu Dzieje Się na Podkarpaciu nie zabrakło wiadomości z każdego regionu i o różnorakiej tematyce.
Ponadto od jakiegoś już czasu sukcesywnie rozrasta się na portalu zakładka „Turystyka”. Przybliżane są w niej miejsca z turystycznej mapy Podkarpacia, które warto odwiedzić w myśl mądrości „cudze chwalicie, swego nie znacie”.
Wychodzimy jednak o krok dalej, uruchamiając na portalu telewizję DziejeSieTV! Nadawane w niej będą filmy, prezentujące atrakcje poszczególnych miejsc na Podkarpaciu. Początkowo będą się one ukazywać dwa razy w tygodniu- każdy piątek i niedzielę o godzinie 18:00.
Będzie to niezwykła okazja do poznania miejsc, które znajdują się tak blisko nas, a o których niejednokrotnie nawet nie słyszeliśmy. Podkarpacie jest niezwykle bogatym turystycznie- zarówno historycznie, jak i kulturowo regionem. Wspólnie poznajmy go więc lepiej!
Pierwsza zapowiedź już poniżej!

Reklama
Poprzedni artykułKoronawirus na Podkarpaciu. Stan epidemiologiczny na 13.05
Następny artykułNieprzytomny leżał w toalecie. Uratowali go przed śmiercią