Strona główna SPORT Niebawem 20. Gala Piłkarska Podkarpacka Nike

Niebawem 20. Gala Piłkarska Podkarpacka Nike [nominacje]

0
Reklama

Tegoroczna gala Podkarpacka Nike będzie wyjątkowa. Z uwagi na to, że jest to jubileuszowa XX gala postanowiliśmy w sposób szczególny uhonorować nie tylko piłkarzy czy trenerów reprezentujących czołowe kluby naszego województwa, ale też docenić piłkarzy, którzy na co dzień również tworzą naszą ogromną piłkarską rodzinę. Zaproszenia zostały wysłane do wszystkich klubów z naszego województwa, a przypomnijmy, że mamy ich blisko 700.

Na Galę Podkarpacka Nike oprócz samych laureatów zaprosiliśmy też osobistości ze świata piłki nożnej m.in. legendy piłkarskie Grzegorza Lato i Jana Domarskiego. Swoją obecność potwierdził też Prezes PZPN Cezary Kulesza i były prezes PZPN, a w przeszłości też znakomity sędzia Michał Listkiewicz.

Reklama

Przedstawiamy nominowanych w poszczególnych kategoriach.

NOMINOWANI W POSZCZEGÓLNYCH KATEGORIACH (kolejność alfabetyczna)

PIŁKARZ ROKU 2023

Maciej Domański (PGE FKS Stal Mielec)

Krystian Getinger (PGE FKS Stal Mielec)

Jakub Kowalski (Stal Stalowa Wola)

Rafał Mikulec (CWKS Resovia)

Adreja Prokic (Stal Rzeszów),

PIŁKARKA ROKU 2023

Alicja Barszcz (Resovia)

Barbara Kaznecka (Sokół Kolbuszowa Dolna)

Gabriela Krawczyk (Resovia)

Julia Lorenc (Sanovia Lesko)

Nicola Salawa (Resovia)

TRENER ROKU 2023

Dariusz Kantor (Wisłoka Dębica/Siarka Tarnobrzeg)

Kamil Kiereś (PGE FKS Stal Mielec)

Robert Kurosz (Eurobus Przemyśl)

Ireneusz Pietrzykowski (Stal Stalowa Wola)

Łukasz Wojtala (Resovia – kobiety)

DRUŻYNA ROKU 2023

Eurobus Przemyśl

PGE FKS Stal Mielec

Resovia Rzeszów (kobiety)

Stal Rzeszów

Stal Stalowa Wola

TRENER WYCHOWAWCA MŁODZIEŻY 2023

Krzysztof Hus (Stal Rzeszów/Kadra Podkarpackiego ZPN)

Łukasz Jamróg (Igloopol Dębica)

Jakub Kozner (Beniaminek Krosno/Kadra Podkarpackiego ZPN)

Robert Kurosz (SMS JKS Jarosław)

Maciej Seroka (Stal Rzeszów)

MŁODZIEŻOWIEC/ODKRYCIE ROKU 2023

Radosław Bąk (Resovia)

Łukasz Gerstenstein (PGE FKS Stal Mielec)

Szymon Kądziołka (Stal Rzeszów)

Szymon Łyczko (Stal Rzeszów)

Bartosz Pioterczak (Stal Stalowa Wola)

FUTSALOWY ZAWODNIK ROKU 2023

Kamil Bała (Eurobus Przemyśl)

Artur Kuźma (Eurobus Przemyśl)

Michael Londono (Eurobus/Heiro Rzeszów)

Bartłomiej Przybyło (Heiro Rzeszów)

Mateusz Wanat (Eurobus Przemyśl)

DZIAŁACZ ROKU 2023

Dariusz Dziedzic (Siarka Tarnobrzeg)

Rafał Kalisz (Stal Rzeszów)

Jacek Klimek (PGE FKS Stal Mielec)

Krzysztof Mączka (SPEC Stal Łańcut)

Grzegorz Raus (Beniaminek Krosno)

SAMORZĄDOWIEC ROKU 2023

Waldemar Góra (Burmistrz Strzyżowa)

Ryszard Jędruch (Wójt Tryńczy)

Lucjusz Nadbereżny (Prezydent Stalowej Woli)

Krzysztof Strent (Wójt Wiązownicy)

Jacek Szubart (Wójt Rakszawy)

SPONSOR ROKU  2023

Eurobus (Eurobus Przemyśl)

Fibrain (Stal Rzeszów i SMS Stal Rzeszów)

Handlopex (Resovia i SMS Resovia)

KamilDak B.V. (Pogoń-Sokół Lubaczów)

Texom

Piłkarz Roku 2023 w 4 lidze podkarpackiej

Tomasz Barycza (Legion Pilzno)

Konrad Buć (SPEC Stal Łańcut)

Sebastian Duda (Karpaty Krosno/Pogoń-Sokół Lubaczów)

Adrian Nowak (JKS Jarosław/Sokół Kolbuszowa Dolna)

Marcin Stefanik (Siarka Tarnobrzeg/Igloopol Dębica)

Trener Roku 2023 w 4 lidze podkarpackiej

Łukasz Cabaj (Igloopol Dębica)

Krzysztof Korab (SPEC Stal Łańcut)

Dariusz Liana (Karpaty Krosno)

Grzegorz Pastuszak (Cosmos Nowotaniec)

Waldemar Warchoł (Polonia Przemyśl/KS Wiązownica

Drużyna Roku 2023 w 4 lidze podkarpackiej

Cosmos Nowotaniec

Izolator Boguchwała

JKS Jarosław

Legion Pilzno

SPEC Stal Łańcut

Odkrycie Roku 2023 w 4 lidze podkarpackiej

Hubert Pieszczoch (Cosmos Nowotaniec)

Piotr Pindak (JKS Jarosław)

Patryk Szczurek (Sokół Kolbuszowa Dolna)

Karol Walczyszewski (Polonia Przemyśl)

Kacper Wywrot (Błękitni Ropczyce)

MŁODZIEŻOWIEC ROKU w 4 lidze podkarpackiej

Kacper Cyganowski (Sokół Kolbuszowa Dolna)

Bartosz Czyjt (Legion Pilzno)

Szymon Dziadosz (Karpaty Krosno/Pogoń-Sokół Lubaczów)

Wiktor Majewski (Wisłok Wiśniowa).

Karol Wojtyło (Igloopol Dębica)

KATEGORIA PIŁKARZ ROKU – KLAS O, A, B

Podokręg Dębica

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa O Dębica

•             Kacper Bugaj (Victoria Czermin)

•             Michał Fornek (Kaskada -Ostrów Kamionka)

•             Kamil Rokita (LKS Żyraków)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa A Dębica

•             Adrian Góra (LKS Łopuchowa)

•             Damian Róg (LKS Nagoszyn)

•             Łukasz Stanek (Brzostowianka Brzostek)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B Dębica, gr. 1

•             Miłosz Bielak (Korona Góra Ropczycka)

•             Dominik Kobos (Victoria Ocieka)

•             Robert Świerad (Inter Gnojnica)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B Dębica, gr. 2

•             Damian Kitrys (LKS Brzeźnica)

•             Marek Węgrzynowicz (Paszczyniak Paszczyna)

•             Patryk Więckowicz (Strażak Lubzina)

Podokręg Jarosław

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa O Jarosław

•             Krzysztof Pietluch (Wólczanka Wólka Pełkińska)

•             Rafał Surmiak (MKS Orzeł Przeworsk)

•             Hubert Świecarz (LKS Skołoszów)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa A Jarosław, gr. jarosławska

•             Patryk Andreasik (Sanoczanka Święte)

•             Artur Łukasiewicz (Wiraż Chłopice)

•             Radosław Wańkowicz (Czarni Pawłosiów)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa A Jarosław, gr. przemyska

•             Miłosz Mroziński (Orzeł Torki)

•             Bartosz Przytuła (GKS Viking Orły)

•             Kacper Stecyk (Cresovia Kalników)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa A Jarosław, gr. przeworska

•             Piotr Białogłowski (Cresovia Krzeczowice)

•             Dawid Cichy (MKS Kańczuga)

•             Jakub Słysz (Huragan Gniewczyna)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa A Jarosław, gr. lubaczowska

•             Konrad Olejarz (LKS Miękisz Nowy)

•             Sebastian Rogowski (Zdrój Horyniec)

•             Jakub Tokarz (Huragan Basznia Dolna)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B Jarosław, gr. jarosławska

•             Łukasz Halwa (Korona Tuchla)

•             Marcin Halwa (Wisznia Nienowice)

•             Marek Janiec (Tęcza Wysock)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B Jarosław, gr. przemyska

•             Piotr Brajczewski (KS Arłamów)

•             Patryk Stachura (LKS Ujkowice)

•             Damian Woźny (Grom Wyszatyce)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B Jarosław, gr. przeworska

•             Bartosz Dziedzic (Alabaster Łopuszka Wielka)

•             Kamil Kiper (GKS Zarzecze)

•             Tobiasz Sieńko (Nafta-Gaz Jodłówka)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B Jarosław, gr. lubaczowska

•             Dawid Gałas (Roztocze Ruda Różaniecka)

•             Witold Kornaga (Victoria Stary Dzików)

•             Michał Krzemiński (Piast Antoniki)

Podokręg Krosno

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa O Krosno

•             Wiktor Fara (Czarni Jasło)

•             Arkadiusz Majka (Tempo Nienaszów)

•             Hubert Wilk (Partyzant Targowiska)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa A Krosno, gr. 1

•             Sylwester Biesiada (Sanovia Lesko)

•             Piotr Laskowski (Cosmos II Nowotaniec)

•             Fabian Pańko (Górnik Strachocina)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa A Krosno, gr. 2

•             Tomasz Kasperkowicz (Beskid Posada Górna)

•             Robert Sieniawski (Cisy Jabłonica Polska)

•             Wiktor Sieradzki (ULKS Grabówka)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa A Krosno, gr. 3

•             Paweł Dziadosz (LKS Zorza Łęki Dukielskie)

•             Michał Krupa (LKS Głowienka)

•             Sławomir Sienicki (Strzelec Frysztak)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B Krosno, gr. 1

•             Jędrzej Pilch (Bieszczady II Ustrzyki Dolne)

•             Miłosz Rajchel (Nelson Polańczyk)

•             Karol Szmyd (Lotniarz Bezmiechowa)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B Krosno, gr. 2

•             Jan Ambicki (Orkan Markowce)

•             Dariusz Kurdziel (LKS Golcowa)

•             Jakub Leń (Victoria Pakoszówka)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B Krosno, gr. 3

•             Dawid Chęć (Błękitni Jasienica Rosielna)

•             Kamil Kilar (Wisłok Sieniawa)

•             Marek Tomoń (Sokół Domaradz)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B Krosno, gr. 4

•             Wojciech Masłowski (LKS Lubatowa)

•             Wojciech Munia (Polonia Kopytowa)

•             Tomasz Wąchała (WKS Wojaszówka)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B Krosno, gr. 5

•             Jakub Cyran (Wisłoka Nowy Żmigród)

•             Dominik Krzywiński (Jasiołka Szebnie)

•             Hubert Ruszel (LKS Brzezówka)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa O Rzeszów

•             Patryk Mendoń (Strug Tyczyn)

•             Konrad Panek (Sokołów Sokołów Młp./ LKS Jasionka)

•             Dariusz Róg (Błażowianka Błażowa)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa A Rzeszów, gr. 1

•             Michał Mroczka (Wisłok Strzyżów)

•             Adrian Rogala (Novi Nosówka)

•             Łukasz Trzyna (Junak Rzeszów/Plantator Nienadówka)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa A Rzeszów, gr. 2

•             Piotr Balawender (Błękit Żołynia)

•             Norbert Słaby (Crasnovia Krasne)

•             Damian Szeliga (Styrobud Trzeboś)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa A Rzeszów, gr. 3

•             Tomasz Bajor (Zacisze Trześń)

•             Piotr Draus (Tempo Cmolas)

•             Patryk Glica (Sparta Chorzelów)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B Rzeszów, gr. 1

•             Mateusz Bida (Orzeł Wysoka Głogowska)

•             Paweł Kłeczek (Rudnianka Rudna Wielka/ Victoria Budy Głogowskie)

•             Kacper Zarczuk (Resovia III Rzeszów)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B Rzeszów, gr. 2

•             Jakub Kuśnierz (Herman Hermanowa)

•             Artur Róg (Diament Pstrągowa)

•             Paweł Ruszała (KS Godowa)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B Rzeszów, gr. 3

•             Bartłomiej Kłoda (Polonia Hyżne )

•             Paweł Kulon (Dynovia Dynów/KS Pawłokoma)

•             Mariusz Socha (Orzeł Wysoka Łańcucka)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B Rzeszów, gr. 4

•             Grzegorz Bułaś (Astra Medynia Głogowska)

•             Sebastian Kuźniar (UKS SMS Rzeszów)

•             Tomasz Pukała (KS Terliczka)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B Rzeszów, gr. 5

•             Marcin Padykuła (Florian Ostrowy Tuszowskie)

•             Karol Pszeniczny (LKS Babicha)

•             Marek Wójciak (LKS Dębiaki)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B Rzeszów, gr. 6

•             Marcin Mroczek (LKS Wierzchowiny)

•             Adrian Nosal (Sokół Pień)

•             Kamil Szkutnik (Orły Ruda)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B Rzeszów, gr. 7

•             Łukasz Bajor (Orzeł Kosowy)

•             Łukasz Herbut (Wilga Widełka)

•             Rafał Wróblewski (Kolbuszowianka II Kolbuszowa)

Podokręg Stalowa Wola

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa O Stalowa Wola

•             Kacper Piechniak (Sokół Kamień)

•             Sebastian Pieróg (Dolina Tanew Wólka Tanewska)

•             Dawid Wach (ŁKS Łowisko)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa A Stalowa Wola, gr. 1

•             Kacper Broda (San Wrzawy)

•             Mariusz Lewicki (Kolejarz Knapy)

•             Michał Partyka (Bukowa Jastkowice)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa A Stalowa Wola, gr. 2

•             Konrad Kaczmarczyk (LKS Brzyska Wola)

•             Mateusz Kowalski (Podlesianka Kamień)

•             Marcin Madej (LZS Podwolina)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B, Stalowa Wola, gr. 1

•             Cezary Cieśla (Płomień Trześń)

•             Sebastian Łagowski (KS Żupawa)

•             Marcin Piątek (Koniczynka Ocice)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B, Stalowa Wola, gr. 2

•             Jakub Guz (Czarni Sójkowa)

•             Bartłomiej Idec (LZS Kotowa Wola)

•             Łukasz Kobylarz (KP Zarzecze)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B, Stalowa Wola, gr. 3

•             Dominik Drożdżal (Jodła Przychojec)

•             Maciej Klekacz (Rotunda Krzeszów)

•             Piotr Kłos (Azalia II Wola Zarczycka)

Reklama
Poprzedni artykułJest dozór policyjny dla podejrzanego o kradzież biżuterii
Następny artykuł289 lat temu w Dubiecku urodził się Książę Poetów Ignacy Krasicki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!