Strona główna RZESZÓW Nawałnica zniszczyła im stadion. Teraz klub z Chmielnika prosi o pomoc

Nawałnica zniszczyła im stadion. Teraz klub z Chmielnika prosi o pomoc

0

Ponad tydzień temu nad gminą Chmielnik przeszła nawałnica. W jej wyniku, boisko na stadionie zostało całkowicie zalane. W związku z tym, klub sportowy Galicji Chmielnik uruchomił zbiórkę pieniędzy, prosząc o wsparcie na odbudowe boiska i infrastruktury stadionowej.

Stadion w Chmielniku koło Rzeszowa został całkowicie zniszczony w wyniku nawałnicy, która przeszła ponad tydzień temu – 18 lipca. Uszkodzona została głównie płyta boiska oraz infrastruktura towarzysząca (ławki, trybuny, siatki). Największym problemem jest jednak murawa, która została pokryta kilkunastocentymetrowym powodziowym mułem, gałęziami i innymi zanieczyszczeniami.

Zwracamy się z gorącą prośbą do Wszystkich sympatyków piłki nożnej, piłkarzy, trenerów, działaczy, osób którym sport w każdym wydaniu nie jest obojętny o wsparcie finansowe naszego klubu. Mamy nadzieję, że zebrane pomocą was wszystkich środki pozwolą na odbudowanie infrastruktury KS Galicja Chmielnik. Z góry dziękujemy za każdą pomoc!– apeluje na stronie zrzutka.pl klub, dziękując za każdą formę wsparcia.

Na moment publikacji materiału na koncie zbiórki było już ponad 4000 zł.

Źródło: zrzutka.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here