Strona główna NISKO Niedzielski i Braun w Jeżowem. Napięta atmosfera wokół tematu szczepień

Niedzielski i Braun w Jeżowem. Napięta atmosfera wokół tematu szczepień

0
Reklama

W poniedziałek gminę Jeżowe odwiedził minister zdrowia Adam Niedzielski. Wizyta szefa MZ związana była z promocją szczepień przeciwko Covid-19. Gmina Jeżowe jest jedną z najsłabiej wyszczepionych gmin w Polsce.

Podczas spotkania szefa resortu zdrowia z samorządowcami: wojewodą Ewą Leniart, marszałkiem Władysławem Ortylem, oraz wójtem gminy Jeżowe Markiem Stępakiem i innymi lokalnymi politykami, pojawił się poseł Grzegorz Braun. Chciał on uczestniczyć w debacie nt. szczepień. Szef resortu zdrowia stwierdził, że nie będzie kontynuował rozmowy w jego obecności.

Reklama

Poseł Braun wyraził dezaprobatę wobec zachowania Niedzielskiego, stwierdził, że było to spotkanie w urzędzie, w godzinach pracy i miał, jako poseł, prawo w nim uczestniczyć.

– Albo urządzili sobie prywatną konwersację przy kawie i ciasteczku w godzinach pracy, albo w sposób bezprawny usiłowali wyłączyć posła ziemi podkarpackiej z dostępu do informacji publicznej – powiedział poseł.

Braun dodał, że nikt wewnątrz pomieszczenia nie miał założonej maski.

Kolejno odbyła się konferencja Adama Niedzielskiego, podczas której przeciwnicy szczepień skandowali hasła o dobrowolności, nie przymusie szczepień i segregacji sanitarnej.

🔴Konferencja prasowa ministra zdrowia Adama Niedzielskiego w Jeżowem __________________ ❤️ DZIĘKUJEMY za wsparcie! Nr konta: Fundacja Wczoraj i Jutro 20 1600 1332 1818 2115 8000 0001 Tytułem: Darowizna na cele statutowe 👉Udostępnij dalej! 🎬 Subskrybuj Patriotyczne Podkarpacie na YouTube❗

Opublikowany przez Patriotyczne Podkarpacie Poniedziałek, 26 lipca 2021
Reklama
Poprzedni artykułNawałnica zniszczyła im stadion. Teraz klub z Chmielnika prosi o pomoc
Następny artykułPrzeworskie słonie znowu zdewastowane! [FOTO]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!