Strona główna SANOK Natalka potrzebuje sprzętów do rehabilitacji. Pomóż jej

Natalka potrzebuje sprzętów do rehabilitacji. Pomóż jej

0
Reklama

Natalka Kobylarska z Trepczy w pow. sanockim ma 12 lat i choruje na rzadkie, ciężkie schorzenie metaboliczne układu trawiennego połączone z wieloma nietolerancjami pokarmowymi. Dodatkowo cierpi z powodu refluksu i zapalenia trzustki. To wszystko sprawia, że dziewczynka musi być na drastycznej diecie. Dodatkowo ciągle jest diagnozowana, ponieważ nadal nie udało się znaleźć przyczyn niektórych dolegliwości, a ich lista ciągle się wydłuża.

Podopieczna Fundacji Dziecięca Fantazja cierpi z powodu nawracających bóli stawowo-mięśniowych oraz infekcji układu oddechowego. To uniemożliwia jej regularne chodzenie do szkoły, dlatego Natalka musi zacząć naukę w trybie zdalnym. Dziewczynka ma także opóźnienie psychoruchowe, wadę postawy, skoliozę i obniżone napięcie mięśniowe.

Reklama

Natalka potrzebuje systematycznej rehabilitacji, ponieważ to jedyny sposób, żeby zapobiec dalszym schorzeniom. Jej marzeniem jest sprzęt, dzięki któremu będzie mogła ćwiczyć także w domu. Bieżnia oraz specjalny jeżyk pomogą wzmocnić jej mięśnie, ćwiczyć równowagę, a regularna aktywność fizyczna wpłynie pozytywnie na odporność.

Potrzeba 2500 zł na zakup sprzętu. Trwa zrzutka na zakup sprzętu.

Reklama
Poprzedni artykułW kilka dni zmienił życie bezdomnego. Pomogli internauci
Następny artykułZaginął rok temu w Wigilię. Nie wiadomo co się z nim dzieje

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj