Strona główna MIELEC Mieleccy policjanci mieli pełne ręce roboty. Sześć zdarzeń drogowych

Mieleccy policjanci mieli pełne ręce roboty. Sześć zdarzeń drogowych

0
Reklama

Przez miniony weekend policjanci ruchu drogowego mieleckiej jednostki interweniowali na miejscu sześciu poważnie wyglądających zdarzeń drogowych:

  • W piątek, po godz. 6 na ul. Wojska Polskiego w Mielcu, doszło do potrącenia 39-letniej kobiety, przechodzącej przez przejście dla pieszych przez kierującego fiatem, który nie ustąpił pierwszeństwa pieszej. W wyniku potrącenia, kobieta z obrażeniami trafiła do szpitala. 55-letni kierujący fiatem, mieszkaniec Tarnobrzega był trzeźwy.
  • W piątek, przed godz. 17, na ul. 3 Maja w miejscowości Przecław, kierowca seata potrącił rowerzystę. Na szczęście, w wyniku zdarzenia 19-letni rowerzysta nie odniósł poważniejszych obrażeń.
  • W piątek, po godz. 18, na skrzyżowaniu ul. Wojsławskiej z ul. Narutowicza w Mielcu, doszło do zderzenia się mazdy ze skodą. Kierująca skodą, 45-letnia mieszkanka Mielca, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 23-letniemu obywatelowi Niemiec, kierującemu mazdą. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
  • W piątek, po godz. 19, na ul. Parkowej w Mielcu, kierujący hyundaiem, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem w wyniki czego wjechał w ogrodzenie posesji. Funkcjonariusze ustalili, że kierowcą był 30-letni obywatel Gruzji, który miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu i nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem. Ponadto samochód nie posiadał aktualnego badania technicznego i obowiązkowej polisy ubezpieczeniowej.
  • W piątek, po godz. 19, na obwodnicy Mielca, w rejonie zjazdu na lotnisko, w krótkich odstępach czasu doszło do dwóch zdarzeń drogowych. W pierwszym zdarzeniu udział brała 19-letnia kierująca skodą, która wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu fordem i doprowadzając do zderzenia się samochodów. Na wskutek zdarzenia poszkodowane zostało 5-letnie dziecko (pasażer forda), które zostało przewiezione do rzeszowskiego szpitala. W drugim zdarzeniu udział brała 19-letnia kierująca peugeotem, która nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu iveco. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie został poszkodowany. Uczestnicy obydwu zdarzeń byli trzeźwi.
Reklama
Poprzedni artykuł18-latka straciła na 3 miesiące prawo jazdy
Następny artykułSześć osób rannych w wypadku na granicy województwa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!