Strona główna MIELEC Mielec, Kraków: Policja publikuje nowe nagranie w sprawie zaginięcia Piotra Kijanki

Mielec, Kraków: Policja publikuje nowe nagranie w sprawie zaginięcia Piotra Kijanki

0
Reklama

Wydział do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Krakowie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Kraków – Śródmieście Wschód prowadzi śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci Piotra Kijanki w nocy z 6 na 7 stycznia 2018 roku w Krakowie, tj. o przestępstwo z art. 155 k.k.


Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Krakowie zwracają się z apelem do osób, które 7 stycznia br. w godzinach 00:20 – 01:00 znajdowały się lub poruszały w rejonie Bulwaru Kurlandzkiego nad Wisłą (pomiędzy Mostem Kotlarskim a Dąbiem) o kontaktz Komendą Miejską Policji w Krakowie – tel. 12 615 26 44, 12 615 26 50 lub najbliższą jednostką Policji – tel. 997.
 
W tej sprawie przesłuchano dwóch rowerzystów, którzy minęli zaginionego Piotra Kijankę (około godz. 00:21:35) na wyżej opisanej trasie.  Policja zaprezentowała zapis monitoringu, na którym są uwidocznieni rowerzyści oraz zaginiony (ostatni raz widoczny o godz. 00:21:54). Na  monitoringu uchwycono także (czerwone kółko) dwóch pieszych, którzy szli  Bulwarem Kurlandzkim w kierunku mostu Kotlarskiego (o godz. 00:27 – 00:28). Szczególnie te dwie osoby  proszone są o kontakt z KMP w Krakowie.
 
Link do ostatniego komunikatu o zaginionym: http://malopolska.policja.gov.pl/pl/aktualnosci/trwaja-poszukiwania-zaginionego-piotra-kijanki
źr. KMP Kraków

Reklama