Strona główna MIELEC Mielec: Artur Skowronek nowym trenerem Stali. Zbigniew Smółka w Arce

Mielec: Artur Skowronek nowym trenerem Stali. Zbigniew Smółka w Arce

0
Reklama

Po zakończonym niedawno sezonie Nice I ligi w Mielcu następuje roszada na posadzie trenerskiej. Zbigniew Smółka przenosi się do Gdyni, a jego miejsce zajmie dotychczasowy szkoleniowiec Wigier Suwałki – Artur Skowronek.


36-letni Artur Skowronek miniony sezon zakończył z zespołem Wigier na szóstym miejscu Nice 1 Ligi. W przeszłości trenował Ruch Radzionków, ekstraklasową Pogoń Szczecin, Polonię Bytom, ekstraklasowy Widzew Łódź, GKS Katowice, Olimpię Grudziądz. Artur Skowronek dysponuje niezbędną licencją trenerską UEFA Pro.

Jestem bardzo ambitną osobą, chcę się rozwijać. Klub Stal Mielec to fantastyczne tradycje, ale dzisiaj to też fantastyczni piłkarze i są to bardzo mocno argumenty, by myśleć też o moim indywidualnym rozwoju. Dzisiaj mamy tutaj 1 ligę, ale moje ambicje rosną z myślami o czymś więcej. Stal Mielec, tak jak i ja, stawia sobie wysokie cele. To kolejny element mojej decyzji. Moje pierwsze wrażenia z Mielca są bardzo pozytywne, tutaj jest wszystko, by osiągnąć wyniki. Wszyscy będziemy o tym myśleć, wykorzystamy wszystko co nam Klub daje tutaj na co dzień: by rozwijać siebie, zespół, Klub i iść codziennie do przodu

– powiedział po przyjeździe do Mielca Artur Skowronek.
Wigry otrzymały rekompensatę od Stali za rozwiązanie umowy ze swoim szkoleniowcem. Dotychczasowy szkoleniowiec Mielczan- Zbigniew Smółka podpisał 2-letni kontrakt z Arką Gdynia.

Reklama
Reklama
Poprzedni artykułArłamów, Jasionka: Koniec zgrupowania na Podkarpaciu. Dziś Polska zmierzy się z Chile
Następny artykułJasionka: Wystawa prac żołnierza wyklętego ps. "Kawka"