Strona główna BIESZCZADY Arłamów, Jasionka: Koniec zgrupowania na Podkarpaciu. Dziś Polska zmierzy się z Chile

Arłamów, Jasionka: Koniec zgrupowania na Podkarpaciu. Dziś Polska zmierzy się z Chile

0
Reklama

Piłkarska reprezentacja Polski zakończyła podkarpacki etap przygotowań do Mundialu. Po 10 dniach zgrupowania w Arłamowie kadra wyleciała z Jasionki do Poznania, gdzie dziś zmierzy się w towarzyskim meczu z reprezentacją Chile.


O tym, że na Podkarpaciu jest wielki głód piłki świadczy tysiące kibiców, którzy przez ostatnie 10 dni „szturmowało” bazę hotelową oraz uczestniczyło w otwartym treningu, by  zdobyć autograf oraz pamiątkowe zdjęcie z piłkarzami. Wczoraj kadrowicze odlecieli z lotniska w Jasionce na kontrolny mecz do Poznania z reprezentacją Chile. Mistrzostwa świata w Rosji rozpoczną się w czwartek  14 czerwca, a Polacy pierwszy mecz z Senegalem rozegrają we wtorek 19 czerwca.
Przed wylotem piłkarze spotkali się z marszałkiem Władysławem Ortylem, przewodniczącym sejmiku Jerzym Cyprysiem oraz prezesem Portu Lotniczego „Rzeszów-Jasionka” Michałem Tabiszem. Na temat regionu oraz obiektu w Arłamowie w superlatywach wypowiadał się trener Adam Nawałka. Marszałek życzył selekcjonerowi powodzenia oraz wręczył związane z regionem upominki.
Nasi rywale z Ameryki Południowej wystąpią dziś w rezerwowym składzie, bez największych gwiazd – Arturo Vidala i Alexisa Sancheza. Początek spotkania o godz. 20:45.
źr. UMWP

Reklama
Poprzedni artykułSejm przegłosował ustawę o opłacie emisyjnej
Następny artykułMielec: Artur Skowronek nowym trenerem Stali. Zbigniew Smółka w Arce