Strona główna WIADOMOŚCI Luksusowy mercedes miał trafić do…Afryki

Luksusowy mercedes miał trafić do…Afryki

0
Reklama

Hiszpańscy policjanci odzyskali w tamtejszym porcie morskim auto o szacunkowej wartości 300 tys. złotych. Ujawnienia dokonano dzięki informacji przekazanej przez mundurowych z Bieszczadzkiego Oddziału SG i Komendy Stołecznej Policji.

Do zdarzenia doszło 10 sierpnia w porcie morskim Algeciras na południu Hiszpanii. To jeden z największych portów w Europie oferujących połączenia z Marokiem.

Funkcjonariusze Wydziału Operacyjno-Śledczego Bieszczadzkiego OSG oraz Wydziału do walki z Przestępczością Samochodową Komendy Stołecznej Policji uzyskali informację o sportowym mercedesie AMG CLA 45S (rok prod. 2022) przywłaszczonym na szkodę jednej z polskich firm leasingowych. Jak się okazało pojazd o szacunkowej wartości 311 tys. złotych znajdował się w rejonie portu Algeciras w Hiszpanii. Ustalenia natychmiast przekazano tamtejszym mundurowym. Ci niezwłocznie zabezpieczyli pojazd, który był już przygotowany do przerzutu na terytorium Maroka. Hiszpańskie służby prowadzą dalsze czynności w sprawie.

Reklama

To nie pierwsze tego typu działania podjęte przez zagraniczne służby po informacjach uzyskanych dzięki ścisłej współpracy śledczych z Bieszczadzkiego Oddziału SG z Wydziałem do walki z Przestępczością Samochodową Komendy Stołecznej Policji. W ostatnich miesiącach zatrzymań luksusowych pojazdów przywłaszczonych na szkodę firm leasingowych i wypożyczalni samochodów dokonywali już mundurowi z Litwy, Francji, Belgii, Słowenii, Węgier i Rumunii.

Poprzedni artykułWiadomo kto będzie wykonawcą nowego mostu na Sanie w Stalowej Woli
Następny artykułCofając uszkodził inne auto. Odpowie też za znieważenie policjantów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!