Strona główna NISKO Cofając uszkodził inne auto. Odpowie też za znieważenie policjantów

Cofając uszkodził inne auto. Odpowie też za znieważenie policjantów

0
Reklama

Za uszkodzenie zaparkowanego pojazdu oraz za znieważenie funkcjonariuszy, odpowie 37-letni mieszkaniec Jarocina, który cofając dostawczym iveco wjechał w osobówkę. Podczas interwencji znieważył słowami wulgarnymi mundurowych. Za swoje zachowanie odpowie teraz przed sądem.

W poniedziałek około godziny 19:30 dyżurny niżańskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w Jarocinie kierujący samochodem dostawczym uszkodził inny, prawidłowo zaparkowany pojazd, po czym odjechał z miejsca zdarzenia.Skierowani w ten rejon policjanci ustalili, że na przysklepowym parkingu, kierowca dostawczego iveco, cofając uszkodził prawidłowo zaparkowaną toyotę, a następnie odjechał w kierunku sąsiedniej miejscowości.

Reklama

Mając opis samochodu, po kilkudziesięciu minutach mundurowi zatrzymali mężczyznę, od którego poczuli alkohol. Przed jego domem, na podwórku, z kluczykami w stacyjce stał zaparkowany dostawczy samochód marki Iveco. 37-letni mężczyzna odmówił badania alkomatem. Została pobrana mu krew do badań.
Podczas prowadzonych czynności, zatrzymany 37-latek był arogancki i wulgarnymi słowami znieważał interweniujących wobec niego policjantów.

Mieszkaniec Jarocina za swoje czyny będzie teraz odpowiadał przed sądem.

Poprzedni artykułLuksusowy mercedes miał trafić do…Afryki
Następny artykułNietrzeźwy motocyklista sprawcą kolizji [foto]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!