Strona główna PRZEMYŚL Lek. Włodzimierz Bodnar ze statuetką Osobowość Roku. Zaskakująca wypowiedź

Lek. Włodzimierz Bodnar ze statuetką Osobowość Roku. Zaskakująca wypowiedź

0
Reklama

W piątek w Warszawie w Zamku Królewskim odbyła się uroczysta gala plebiscytu „Osobowość Roku 2019 i 2020”. Wśród laureatów wojewódzkich, znalazł się lek. Włodzimierz Bodnar, znany lekarz pulmonolog z Przemyśla, stosujący w leczeniu Covid-19 amantadynę.

Nagrody przyznano w kategoriach: Kultura; Nauka; Działalność Społeczna i Charytatywna; Polityka, Samorządność i Społeczność Lokalna oraz Biznes. Zaczęło się od zaległego 2019 roku. Tytuły przyznano w każdym z szesnastu województw.

Reklama

Włodzimierz Bodnar otrzymał nagrodę w kategorii nauka za rok 2020.

W tym krótkim przemówieniu podziękował pacjentom, internautom za wsparcie i życzy sobie tylko jednej rzeczy. Powiedział, że „Covid-19 da się leczyć i życzyłby sobie jednego, oby nikt w Polsce nie przeszkadzał mu w tym, co robi najlepiej, czyli leczeniu ludzi”.

Włodzimierz Bodnar na Zamku Królewskim w Warszawie – Osobowość Roku

Lekarz Włodzimierz Bodnar, laureat konkursu Osobowość Roku i zwycięzca w kategoria Nauka na Podkarpaciu otrzymał wyróżnienie na Zamku Królewskim w Warszawie. W tym krótkim przemówieniu podziękował pacjentom, internautom za wsparcie i życzy sobie tylko jednej rzeczy.

Opublikowany przez Przychodnia Lekarska Optima Przemyśl Niedziela, 22 sierpnia 2021
Reklama
Poprzedni artykułWypadek w Machowej. Ciężko ranny 27-letni motocyklista
Następny artykułRatownicy odebrali poród w karetce. Nie było czasu na dojazd do szpitala

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj