Strona główna PRZEMYŚL Lek. Włodzimierz Bodnar ze statuetką Osobowość Roku. Zaskakująca wypowiedź

Lek. Włodzimierz Bodnar ze statuetką Osobowość Roku. Zaskakująca wypowiedź

0
Reklama

W piątek w Warszawie w Zamku Królewskim odbyła się uroczysta gala plebiscytu „Osobowość Roku 2019 i 2020”. Wśród laureatów wojewódzkich, znalazł się lek. Włodzimierz Bodnar, znany lekarz pulmonolog z Przemyśla, stosujący w leczeniu Covid-19 amantadynę.

Nagrody przyznano w kategoriach: Kultura; Nauka; Działalność Społeczna i Charytatywna; Polityka, Samorządność i Społeczność Lokalna oraz Biznes. Zaczęło się od zaległego 2019 roku. Tytuły przyznano w każdym z szesnastu województw.

Reklama

Włodzimierz Bodnar otrzymał nagrodę w kategorii nauka za rok 2020.

W tym krótkim przemówieniu podziękował pacjentom, internautom za wsparcie i życzy sobie tylko jednej rzeczy. Powiedział, że „Covid-19 da się leczyć i życzyłby sobie jednego, oby nikt w Polsce nie przeszkadzał mu w tym, co robi najlepiej, czyli leczeniu ludzi”.

Włodzimierz Bodnar na Zamku Królewskim w Warszawie – Osobowość Roku

Lekarz Włodzimierz Bodnar, laureat konkursu Osobowość Roku i zwycięzca w kategoria Nauka na Podkarpaciu otrzymał wyróżnienie na Zamku Królewskim w Warszawie. W tym krótkim przemówieniu podziękował pacjentom, internautom za wsparcie i życzy sobie tylko jednej rzeczy.

Opublikowany przez Przychodnia Lekarska Optima Przemyśl Niedziela, 22 sierpnia 2021
Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!