Strona główna KROSNO Krosno: Zderzenie ciągnika z osobówką. 2 osoby w szpitalu

Krosno: Zderzenie ciągnika z osobówką. 2 osoby w szpitalu

0
Reklama

Dwie osoby trafiły do szpitala w wyniku zderzenia osobowego suzuki z ciągnikiem rolniczym. Do wypadku doszło na odcinku drogi wojewódzkiej w miejscowości Iwla. Uczestnicy byli trzeźwi.

Wczoraj około godz. 15.30, na drodze wojewódzkiej nr 993 w Iwli, doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego i ciągnika rolniczego. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że do zdarzenia doszło w chwili, gdy 68-letni kierujący suzuki wyprzedzał skręcający w lewo ciągnik. Siła uderzenia spowodowała przewrócenie się na bok pojazdu rolniczego.
Do szpitala został przetransportowany 55-letni kierujący ciągnikiem oraz podróżująca z nim pasażerka. Obrażenia jakich doznali, nie zagrażają ich życiu. Uczestnicy byli trzeźwi. Na czas prowadzonych działań ratowniczych, ruch na tym odcinku drogi wojewódzkiej był utrudniony.
Na miejscu pracowali dukielscy policjanci, funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego oraz technik kryminalistyki. Szczegółowe okoliczności zdarzenia pozwoli wyjaśnić prowadzone postępowanie.
źr. KMP Krosno 

Reklama
Poprzedni artykułRzeszów: Ruszyły zgłoszenia do Młodzieżowego Sejmiku
Następny artykułRzeszów: Pijany uszkodził zaparkowany samochód. Miał prawie 3 promile