Strona główna KROSNO Kompletnie pijany rowerzysta leżał ranny na jezdni

Kompletnie pijany rowerzysta leżał ranny na jezdni

0
Reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego z udziałem rowerzysty, do którego doszło w Rymanowie. Świadkowie udzielili pomocy rannemu mężczyźnie i zaalarmowali służby. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 4 promile alkoholu w jego organizmie.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 13, na ul. Grunwaldzkiej w Rymanowie. Leżącego na jezdni, rannego rowerzystę, zauważyli inni kierujący. Niezwłocznie wezwali na miejsce służby ratownicze oraz udzielili poszkodowanemu pierwszej pomocy.

Reklama

Policjanci wstępnie ustalili, że 24-letni cyklista, zjeżdżając ze wzniesienia, stracił panowanie nad rowerem i upadł na jezdnię. Mężczyzna doznał obrażeń i został przetransportowany do krośnieńskiego szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 4 promile alkoholu w jego organizmie.

Prowadzone postępowanie pozwoli wyjasnić szczególowe okoliczności tego zdarzenia.

Przypominamy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami, osoba znajdująca się w stanie nietrzeźwości, która na drodze publicznej, w strefie zamieszkania lub w strefie ruchu prowadzi pojazd inny niż mechaniczny, podlega karze aresztu albo grzywny nie niższej niż 2500 zł.

Reklama
Poprzedni artykułPożar w Stalowej Woli. 35 osób ewakuowanych, 4 w szpitalu [foto]
Następny artykułPomogli bezdomnemu mężczyźnie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!