49–letni kierowca opla astry trafił do szpitala na badania po tym, jak jego auto zderzyło się z ciężarowym volvo. Do kolizji doszło dziś rano na tarnobrzeskim „ślimaku”, przy zjeździe na drogę krajową nr 9. Na miejscu pracowali policjanci i służby ratownicze. Około godz. 8. 30 przywrócono płynność ruchu na tym odcinku. Policjanci apelują o zachowanie ostrożności.

Dziś po godz. 6, policjanci ruchu drogowego zostali wezwani na miejsce kolizji drogowej, do której doszło na tarnobrzeskim osiedlu Nagnajów.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że mężczyzna kierujący oplem astra, zjeżdżając z wiaduktu na drogę krajową nr 9 ( relacji Radom – Rzeszów), nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z ciągnikiem siodłowym marki Volvo z naczepą.49–letni mieszkaniec powiatu sandomierskiego z niewielkimi urazami ciała trafił do szpitala na badania lekarskie. 42–letni kierowca volvo oraz kierowca opla byli trzeźwi.

Na miejscu policjanci wykonali oględziny obu pojazdów, wykonali dokumentację fotograficzną i ustalili świadków tego zdarzenia.

Do godziny 8. 30 na tym odcinku ruch odbywał się wahadłowo. Policjanci apelują o ostrożną i bezpieczną jazdę.