Strona główna LUBACZÓW Kierowali samochodami, mimo, że nie mieli pozwolenia

Kierowali samochodami, mimo, że nie mieli pozwolenia

0
Reklama

Wczoraj, tuż po godz. 8, w Opace, policjanci z lubaczowskiej drogówki, zatrzymali do kontroli samochód marki Seat. Okazało się, że 37-letnia kierująca pojazdem, zdecydowała się usiąść za kierownicą, pomimo orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Kobieta za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Natomiast, po godz.11, dyżurny został powiadomiony o zdarzeniu drogowym na ul. Szopena w Lubaczowie. Po przyjeździe na miejsce kolizji, okazało się, że kierujący audi, wykonując manewr cofania nie zachował szczególnej ostrożności w wyniku czego najechał na osobowego opla. To nie jedyne przewinienie sprawcy kolizji. W trakcie interwencji okazało się, że 32-letni mężczyzna posiada decyzję o cofnięciu uprawnień do kierowania. Sprawa trafi do sądu.

Reklama

Tego samego dnia, przed godz. 12, policjanci z ogniwa ruchu drogowego, w Kobylnicy Wołoskiej zatrzymali do kontroli samochód marki Volkswagen. Jak się okazało, 57-letni kierujący pojazdem, posiadał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych wydany przez Sąd Rejonowy w Lubaczowie. Mężczyzna po raz kolejny za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Również we wtorek, po godz. 16, w Lubaczowie, policjanci zespołu patrolowo interwencyjnego zatrzymali do kontroli kierującego oplem. 62-latek siedzący za kierownicą pojazdu, nie posiadał uprawnień do kierowania. Sprawa trafi do sądu.

Po godz. 19.30, funkcjonariusze z Posterunku Policji w Narolu, zatrzymali do kontroli 30 -letniego kierującego mazdą, który usiadł za kierownicą nie posiadając do tego uprawnień. Mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Reklama
Poprzedni artykułOsiem kolizji na drogach pow. stalowowolskiego
Następny artykuł54-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!