Strona główna DĘBICA Kierowali bez uprawnień. Staną przed sądem

Kierowali bez uprawnień. Staną przed sądem

0
Reklama

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej trzech kierowców. Mężczyźni kierowali pojazdami pomimo, że nie posiadali do tego uprawnień. Teraz każdy z nich odpowie przed sądem.

  • Wczoraj, około godz. 10.40 w Róży, policjanci z dębickiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę motoroweru romet. Kierującym okazał się 22-letni mieszkaniec Dulczy Małej. Mężczyzna nie posiadał żadnych uprawnień do kierowania pojazdami i jechał po drodze publicznej.
  • Do kolejnej kontroli drogowej doszło również w Róży około godz. 11. Tym razem policjanci poddali kontroli drogowej kierującego volkswagenem transporterem. Okazał się nim 27-letni mieszkaniec Róży. Po sprawdzeniu okazało się, że mężczyzna w wyniku zdarzenia drogowego w kwietniu tego roku stracił uprawnienia do kierownia pojazdami mechanicznymi. Dodatkowo, pojazd którym podróżował, nie posiadał aktualnych badań technicznych. Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu. 
  • Trzeci kierowca, który wczoraj podróżował bez uprawnień, został zatrzymany w Grabinach około godz. 12. Podczas przeprowadzonej interwencji okazało się, że kierowca skody, 44-letni mieszkaniec Góry Motycznej, stracił tydzień temu prawo jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym. 

Po zakończeniu interwencji kierowcy zostali poinformowani o dalszym toku postępowania, teraz odpowiedzą przed sądem. Pojazdy zostały przekazane wskazanym osobom, które posiadały uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi.   

Reklama
Reklama
Poprzedni artykułRusza Bezgotówkowe Kino Objazdowe. Zagrają filmowe nowości
Następny artykułSłowak za kółkiem kradzionej skody. Spowodował kolizję i uciekł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!