Strona główna KROSNO Słowak za kółkiem kradzionej skody. Spowodował kolizję i uciekł

Słowak za kółkiem kradzionej skody. Spowodował kolizję i uciekł

0
Reklama

Obywatel Słowacji przekroczył granicę polsko-słowacką skradzioną wcześniej skodą, następnie spowodował kolizję i uciekł. Mężczyznę ujęli funkcjonariusze SG z Sanoka.

25 października strażnicy graniczni z placówki w Sanoku otrzymali informację od mundurowych z SG pełniących służbę w Centrum Współpracy Policyjnej i Celnej w Barwinku o skradzionym na Słowacji aucie marki Skoda Octavia. Samochód na czeskich numerach rejestracyjnych przekroczył granicę polsko-słowacką w Radoszycach.

Strażnicy graniczni natychmiast podjęli działania poszukiwawcze. O nietypowym zdarzeniu powiadomił przełożonych funkcjonariusz SG przebywający na dniu wolnym. Jak się okazało w okolicach miejscowości Daliowa (gm. Jaśliska, woj. podkarpackie)  doszło do kolizji z udziałem poszukiwanego auta. Kierujący pojazdem mężczyzna zjechał z drogi i uderzył w barierki, po czym uciekł.

Reklama

Funkcjonariusze SG z Sanoka namierzyli i ujęli obywatela Słowacji około 2 km od miejsca zdarzenia, a także zabezpieczyli rejon kolizji do czasu przybycia policji. 25-letni mężczyzna przyznał się do kradzieży auta i spowodowania kolizji. Dalsze czynności prowadzą policjanci z Krosna. 

Reklama
Poprzedni artykułKierowali bez uprawnień. Staną przed sądem
Następny artykułBieszczadzka straż graniczna przyjmuje kolejnych mundurowych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!