Strona główna GŁÓWNA Jasionka umożliwi loty do Szczecina

Jasionka umożliwi loty do Szczecina

0
Reklama

Lotnisko w Jasionce poszerza swoją ofertę lotów o Szczecin od 16 lipca.


Od 16 lipca pasażerowie LOT’u będą mogli również polecieć bezpośrednio z Rzeszowa do Szczecina. Samoloty na tej trasie będą latały dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i czwartki.
Jeszcze przed rozpoczęciem wakacji  udało się uruchomić lotnicze połączenie z Rzeszowa do Gdańska realizowane przez Polskie Linie Lotnicze LOT. Inauguracja odbyła się 20 czerwca.
Loty do Gdańska odbywają się raz w tygodniu, w każdą sobotę. Samolot wylatuje z Gdańska o godz. 13:20 i ląduje w Rzeszowie o godz. 14:40. Z Rzeszowa samolot startuje o godzinie 15:40, aby wylądować w Gdańsku o godz. 17:05.
„Od 20 czerwca uruchomione zostało połączenie z Gdańskiem, które cieszy się dużym zainteresowaniem podróżnych. Natomiast 16 lipca wystartują samoloty na trasie Rzeszów-Szczecin. To zupełnie nowe połączenie, które realizowane będzie 2 razy w tygodniu i najbliższych dniach zostanie umieszczone w systemach rezerwacyjnych PLL LOT. Zwiększona zostanie także ilość rotacji między Rzeszowem a Warszawą dając możliwość połączenia naszego lotniska z kolejnymi portami regionalnymi w kraju.” – informuje A.Hamryszczak, prezes Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka.
Uruchomienie nowego połączenia zbiegło się w czasie ze startem akcji promocyjnej województwa podkarpackiego pod nazwą #CzasNaPodkarpackie. Kampania ma na celu promocję regionalnych atrakcji turystycznych. W akcji uczestniczy kilkadziesiąt instytucji kultury oraz firm z branży turystycznej.
Źródło: resinet.pl

Reklama