Strona główna WIADOMOŚCI Jaka pogoda na święta na Podkarpaciu?

Jaka pogoda na święta na Podkarpaciu?

0
Reklama

IMGW prognozuje:

Wiglia

Reklama

W nocy zachmurzenie duże i całkowite. Opady deszczu, wysoko w Bieszczadach początkowo również opady deszczu ze śniegiem. Wysokość opadów na południu województwa do 10 mm. Temperatura minimalna od 1°C do 4°C, w rejonach podgórskich od -1°C do 1°C, na szczytach Bieszczadów i Beskidu Niskiego od -2°C do 0°C. Temperatura minimalna wystąpi wieczorem. Wiatr dość silny, w porywach do 60 km/h; południowo-zachodni i zachodni. Wysoko w górach wiatr silny i bardzo silny, od 45 km/h do 60 km/h, w porywach do 110 km/h, zachodni i południowo-zachodni, mogący powodować zamiecie śnieżne.

 W dzień zachmurzenie duże, miejscami możliwe większe przejaśnienia. Okresami przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 7°C do 10°C, w rejonach podgórskich od 4°C do 7°C, na szczytach Bieszczadów i Beskidu Niskiego od 2°C do 4°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, początkowo w porywach do 60 km, z kierunków zachodnich. Wysoko w górach wiatr dość silny i silny, od 35 km/h do 50 km/h, w porywach do 110 km/h, z kierunków zachodnich.

Boże Narodzenie

Zachmurzenie duże, w dzień większe przejaśnienia. Miejscami opady deszczu. Temperatura minimalna od 6°C do 8°C, w rejonach podgórskich od 3°C do 6°C. Temperatura maksymalna od 10°C do 12°C, w rejonach podgórskich od 7°C do 10°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w nocy w porywach do 55 km/h, w dzień do 65 km/h, zachodni i południowo-zachodni.

Szczepana

Zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, w nocy początkowo możliwe słabe opady deszczu. Temperatura minimalna od 3°C do 5°C, w rejonach podgórskich od 0°C do 3°C. Temperatura maksymalna od 6°C do 8°C, w rejonach podgórskich od 4°C do 6°C. Wiatr umiarkowany, porywisty, zachodni i południowo-zachodni, w nocy początkowo okresami dość silny, w porywach do 60 km/h.

źr. IMGW

Reklama
Poprzedni artykułŚwięta w górach? Sprawdźcie warunki na szlakach w Bieszczadach
Następny artykułBoże Narodzenie na drogach. Policja podsumowała akcję

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!