Strona główna MIELEC Jacek Klimek, prezes Stali Mielec, ogłosił start w wyborach

Jacek Klimek, prezes Stali Mielec, ogłosił start w wyborach

0
fot. facebook/ Jacek Klimek- Kandydat na prezydenta miasta Mielec
Reklama

Jacek Klimek, prezes ekstraklasowej Stali Mielec ogłosił start w nadchodzących wyborach samorządowych. Klimek ubiega się o fotel prezydenta Mielca. Na liście kandydatów do Rady Miejskiej w Mielcu znaleźli się także jego bliscy współpracownicy ze świata piłki.

Jako kandydat na prezydenta, zobowiązuję się do solidnego zarządzania, poprawy jakości życia wszystkich mieszkańców, uatrakcyjnienie oferty imprez i wydarzeń w mieście oraz wszelka pomoc organizacyjna dla inwestorów i przedsiębiorców- podaje kandydat.

Reklama

Jestem mielczaninem z krwi i kości, moja żona również jest mielczanką, jesteśmy razem już ponad 30 lat, mamy dwójkę dzieci. Żona pracowała ponad 20 lat w bankowości, dziś jest pracownikiem służby zdrowia, córka jest lekarzem medycyny z tytułem doktora, syn ukończył prawo i rozpoczął aplikacje radcowską- podaje.

 Jestem prezesem Ekstraklasowego klubu piłkarskiego FKS STAL Mielec S.A., który przejmowałem z 7 milionowym długiem. Dziś ta organizacja co roku generuje zyski. W poprzednim roku to zysk ponad 6 milionów.

Zaczynałem w Mielcu pracę jako pracownik fizyczny odbywałem praktykę w zakładach lotniczych WSK PZL Mielec, pracowałem również w Wytwórni Aparatury Wtryskowej, znam ciężką pracę i mam do niej wielki szacunek.       Znam również zarządzanie wielkimi organizacjami pracowałem ponad 20 lat w firmie międzynarodowej, pracowałem przy wielkich projektach. Posiadam dwa tytuły MBA, jestem magistrem ekonomii.

Jestem kandydatem niezależnym nigdy nie byłem politykiem i nigdy nie należałem do żadnej partii. Nie jestem samorządowcem, ale to moja zaleta, bo nie jestem obciążony żadnymi zobowiązaniami i nawykami. Bardzo szybko się uczę a ciężka praca to moja pasja.  

Szanuję dokonania wszystkich dotychczasowych prezydentów naszego miasta, szanuję moich kontrkandydatów i zapewniam, że nie będę nikogo krytykował ani atakował.

Chcę budować, chcę jednoczyć, chcę rozruszać to miasto. To miasto musi tętnić życiem. Zadbam o dzieci i ich opiekę Zadbam o młodzież naszą przyszłość, Zadbam o seniorów, bo to doświadczenie i chwile dumy tego miasta.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!