Strona główna LUBACZÓW Groźny pożar w Jędrzejówce. Dwie osoby ranne

Groźny pożar w Jędrzejówce. Dwie osoby ranne [foto]

0
Fot. OSP Narol
Reklama

W niedzielę rano w Jędrzejówce w pow. lubaczowskim doszło do groźnego pożaru domu. W akcji ratunkowo-gaśnicznej drewnianego budynku uczestniczyło aż sześć zastępów straży pożarnej.

Na miejscu pracowali m.in. druhowie z OSP Narol, którzy w mediach społecznościowych opisali swoją pracę na miejscu zdarzenia:

Reklama

Do zdarzenia udaliśmy się dwoma zastępami ciężkim i średnim. Przed nami na miejsce przybyła karetka pogotowia z Jędrzejówki która zajmowała się poszkodowanymi w pożarze mężczyznami.

Nasze działania polegały na stworzeniu linii gaśniczej i podawaniu wody w natarciu na płonący budynek a także jedna rota w aparatach ochrony dróg oddechowych weszła do budynku aby wynieść z niego butlę z gazem. W międzyczasie zjeżdżały na miejsce kolejne siły i środki. Z pożarem walczyło łącznie 6 zastępów OSP i PSP.

Po zakończeniu gaszenia budynku przystąpiono do jego częściowej rozbiórki celem zlokalizowania ewentualnych pozostałych zarzewi ognia.

W wyniku pożaru poszkodowany został 52-letni mężczyzna będący niepełnosprawnym oraz jego 75-letni ojciec. Obaj trafili do szpitala z obrażeniami.

Poprzedni artykułKolejna osoba oszukana na kryptowalutę
Następny artykułUdaremniono przemyt części z luksusowych SUV-ów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!