Strona główna RZESZÓW Czterech mężczyzn zatrzymanych. Usłyszeli zarzuty pobicia 24-latka

Czterech mężczyzn zatrzymanych. Usłyszeli zarzuty pobicia 24-latka

0
Reklama

Policjanci zatrzymali czterech mężczyzn podejrzanych o pobicie. W sobotę w nocy w jednym z rzeszowskich klubów, wspólnie pobili innego uczestnika zabawy. Zawiadomieni o zdarzeniu policjanci zatrzymali ich jeszcze w lokalu. Mężczyźni już usłyszeli zarzuty. Za pobicie grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.


Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę, w jednym klubów. Na miejsce policjanci zostali wezwani przez pracownika ochrony. Pokrzywdzonemu, 24-letniemu mieszkańcowi powiatu ropczycko-sędziszowskiego, udzielana była pomoc medyczna. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.Policjanci ustalili, że na terenie lokalu, pomiędzy kilkoma mężczyznami doszło do nieporozumienia. Następnie napastnicy przewrócili pokrzywdzonego na podłogę i go pobili.
Okazało się, że mężczyźni mogli jeszcze przebywać w lokalu. W ich wytypowaniu pomógł monitoring. Podejrzewani zostali zatrzymani. Wszyscy to mieszkańcy Przemyśla, w wieku 24, 21, 20 i 19 lat. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu.
Prowadzący sprawę policjanci z komisariatu na Nowym Mieście przedstawili im zarzut pobicia.
Grozi im kara pozbawienia wolności do 3 lat. Trzech z podejrzanych przyznało się do winy i wyraziło chęć dobrowolnego poddania się karze.

Reklama