Strona główna POLSKA I ŚWIAT Chory na koronawirusa lekarz odebrał sobie życie?

Chory na koronawirusa lekarz odebrał sobie życie?

0
Reklama

Nie żyje lekarz z kieleckiego szpitala wojewódzkiego, który zachorował na koronawirusa. Polsat News informuje, że mogło dojść do samobójstwa.


Nie żyje lekarz prof. Wojciech Rokita, ginekolog i położnik oraz kierownik  Kliniki Ginekologii i Położnictwa w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach. Lekarz zachorował na Covid-19.
Jak informuje Polsat News:
„Kilka dni temu jedna ze świętokrzyskich gazet przekazała, że odwiedził on salon samochodowy w Kielcach, chociaż przebywał na kwarantannie związanej z epidemią koronawirusa. Później okazało się, że jest zakażony SARS-CoV-2.
W środę Bartosz Stemplewski, dyrektor szpitala, w którym pracował prof. Rokita, przekazał informację o jego śmierci. Dodał, że przyczyną zgonu nie był koronawirus. – Odszedł nasz kolega, wspaniały człowiek i lekarz, nauczyciel akademicki. Z wielkim żalem przyjęliśmy tę informację – mówił szef placówki”.Lekarz prawdopodobnie nie wytrzymał nagonki i hejtu w internecie. Znajomy rodziny zmarłego lekarza Maksymilian Materna potwierdza taką tezę w nagraniu w mediach społecznościowych.
https://www.facebook.com/maksymilian.materna/videos/2604406063002863/

źr. Polsat News 

Reklama
Reklama