Strona główna BRZOZÓW Chciał targnąć się na życie. Trafił pod opiekę lekarzy

Chciał targnąć się na życie. Trafił pod opiekę lekarzy

0
Reklama

Brzozowscy policjanci z zespołu patrolowo-interwencyjnego uratowali 25-letniego mężczyznę, który chciał targnąć się na własne życie. Profesjonalna i zdecydowana reakcja funkcjonariuszy zapobiegła tragedii. Mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.

Wczoraj około godz. 7, brzozowscy policjanci, w trakcie patrolowania ul. Legionistów, zauważyli mężczyznę, który stał w rejonie mostu na rzece Stobnica, a jego ubranie było przemoczone. Funkcjonariusze bez chwili wahania ruszyli w stronę mężczyzny, aby sprawdzić co się stało i czy nie potrzebuje pomocy. W rozmowie z nim ustalili, że chciał targnąć się na własne życie.  

Reklama

Dzięki policyjnej interwencji i rozmowie z 25-latkiem, nie doszło do tragedii. Mężczyzna był trzeźwy. Mundurowi przeprowadzili młodego mężczyznę w bezpieczne miejsce, a następnie przekazali pod opiekę załodze karetki pogotowia.

Pamiętajmy, że jeśli potrzebujemy pomocy, nie wstydźmy się o nią poprosić. Każdy z nas może mieć słabsze chwile, czasem myślimy, że nic gorszego nie może nas spotkać. Pamiętajmy, nie musimy być sami z naszymi problemami. Są osoby, które nam pomogą, całkowicie bezpłatnie i anonimowo.

Na terenie całego kraju można dzwonić na numer alarmowy 112 lub Kryzysowy Telefon Zaufania pod nr 116 123. Pomocy i wsparcia udzielają także pracownicy Centrum wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego telefon 800 70 2222. Szczegółowe informacje można znaleźć też na stronie internetowej: centrumwsparcia.pl

Wsparciem służą również pracownicy telefonu zaufania dla osób cierpiących na depresję telefon 22 484 88 01. Szczegółowe informacje znajdują się też na stronie internetowej: stopdepresji.pl

Reklama
Poprzedni artykuł35-latka rzuciła nożem w ratownika, który chciał jej pomóc. Trafiła do aresztu
Następny artykułTrzej kierowcy stracili prawo jazdy za nadmierną prędkość

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!