Strona główna SANOK 35-latka rzuciła nożem w ratownika, który chciał jej pomóc. Trafiła do aresztu

35-latka rzuciła nożem w ratownika, który chciał jej pomóc. Trafiła do aresztu

0
Reklama

Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie 35-latka, która usłyszała zarzuty czynnej napaści, znieważenia funkcjonariuszy publicznych oraz kierowania gróźb w celu zmuszenia ich do określonego działania. Kobieta zaatakowała ratowników medycznych wezwanych do udzielenia jej pomocy. Podejrzanej grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek około godz. 13, na terenie Sanoka. Skierowani na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że podczas udzielania pomocy medycznej kobiecie, była ona agresywna wobec podejmujących czynności ratowników medycznych. 35-latka kierowała wobec nich wyzwiska i groźby. W pewnym momencie chwyciła nóż i rzuciła go w stronę jednego z ratowników. Na szczęście przedmiot trafił w tablet, którym poszkodowany zdołał się zasłonić.

Reklama

Z uwagi na potrzebę przeprowadzenia konsultacji medycznej, 35-latkę przewieziono do szpitala, gdzie pozostała na obserwacji. Po wypisaniu z placówki medycznej, kobieta została zatrzymana przez funkcjonariuszy i osadzona w policyjnym areszcie.   

Po zgromadzeniu materiału dowodowego, 35-latka usłyszała zarzuty czynnej napaści, znieważenia funkcjonariuszy publicznych oraz kierowania gróźb w celu zmuszenia ich do określonego działania.

Kobieta podejrzana jest także o znieważenie, naruszenie nietykalności cielesnej i kierowanie gróźb wobec pracownika ośrodka pomocy społecznej, których miała się dopuścić kilka dni wcześniej.  

Sąd Rejonowy w Sanoku przychylił się do wniosku policji oraz prokuratury i zdecydował o zastosowaniu wobec 35-latki środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Podejrzanej grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Reklama
Poprzedni artykułSzczęśliwy finał poszukiwań 8-letniej dziewczynki
Następny artykułChciał targnąć się na życie. Trafił pod opiekę lekarzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!