Strona główna KOLBUSZOWA Chcesz wcielić się w historyczną postać? Rusza casting

Chcesz wcielić się w historyczną postać? Rusza casting

0
Reklama

Na początku 2023 roku w Skansenie w Kolbuszowej realizowana będzie historyczna produkcja fabularna Akson Studio – producenta takich filmów fabularnych jak MIASTO 44, KATYŃ oraz seriali jak SZADŹ, WOJENNE DZIEWCZYNY, CZAS HONORU.
W najbliższy weekend Producent organizuje castingi w Rzeszowie i Kolbuszowej. Do castingu zaproszeni są mieszkańcy naszego regionu, którzy chcieliby wcielić się w historyczne postaci na planie filmowym.

Organizator castingu podaje:

Reklama

Rzeszów, Kolbuszowa i okolice!
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na castingi do nowej historycznej produkcji fabularnej, która w okresie od stycznia do marca 2023 będzie realizowana w Skansenie w Kolbuszowej.


Razem z Akson Studio, producentem takich filmów fabularnych jak MIASTO 44, KATYŃ oraz seriali TV jak SZADŹ, WOJENNE DZIEWCZYNY, CZAS HONORU zapraszamy Panów i Panie w każdym wieku oraz dzieci, wszystkich o naturalnym wyglądzie do wspólnej podróży i wcielenia się w postaci sprzed wielu, wielu lat a nawet wieków.


Castingi stacjonarne odbędą się :
26.11 (sobota) w Studio PGF w Rzeszowie, ul Boya-Żeleńskiego 25 w godzinach 10-18
27.11 (niedziela) w Domu Kultury w Kolbuszowej, ul Obrońców Pokoju 66 w godzinach 10-18


Już dziś zapraszamy Państwa do rejestrowania się do naszej bazy poprzez formularz, którego link umieszczamy poniżej : https://docs.google.com/forms/d/19p3lv9Sew3nJyki9T2r8EVmmytao-WBe5NTdVbTeiR0/edit?usp=mail_response_notification

Reklama
Poprzedni artykułMaszyna TBM w drodze. Sprawdź plan przejazdu
Następny artykuł26-latek przekroczył prędkość. Dostał mandat i stracił prawo jazdy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!