Strona główna JAROSŁAW Auto spadło ze skarpy do rowu. Poszkodowane zostały dwie osoby

Auto spadło ze skarpy do rowu. Poszkodowane zostały dwie osoby

0

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w niedzielę w Świedobnej. Kierujący fordem na zakręcie drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i pokonując bariery ochronne, spadł ze skarpy do rowu. W wyniku tego zdarzenia do szpitala z obrażeniami trafili 23-letnia kobieta oraz 23-letni mężczyzna, mieszkańcy gminy Pruchnik. Badanie wykazało, że obydwoje mieli ponad promil alkoholu w organizmie.

W niedzielę, przed godz. 1 w Świebodnej doszło do wypadku drogowego. Jak wstępnie ustalili policjanci pracujący na miejscu zdarzenia, kierujący fordem stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu a następnie uderzył w bariery ochronne, pokonał to zabezpieczenie i spadł ze skarpy do rowu.

Samochodem podróżowały dwie osoby. 23-letnia kobieta oraz 23-letni mężczyzna, mieszkańcy gminy Pruchnik, którzy w wyniku doznanych obrażeń trafili do szpitala. Policjanci sprawdzili trzeźwość uczestników zdarzenia. Okazało się, że obydwoje mieli ponad promil alkoholu w organizmie.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza, która wykonała oględziny i zabezpieczyła ślady. Funkcjonariusze z komisariatu w Pruchniku prowadzą postępowanie, które ma wyjaśnić przyczyny wypadku i wskazać kierującego tym pojazdem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here