Strona główna WIADOMOŚCI Akcja „Trzeźwość” na drogach regionu. Kolejni pijani kierowcy zatrzymani

Akcja „Trzeźwość” na drogach regionu. Kolejni pijani kierowcy zatrzymani

0
Reklama

Przez dwa dni, podkarpaccy policjanci prowadzili działania ukierunkowane na eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierowców. Podczas akcji „Trzeźwość”, na drogach naszego województwa, funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości u ponad 18 tys. kierujących. Udaremnili dalszą jazdę 53 kierowcom, którzy wcześniej pili alkohol.

Podczas minionego weekendu, policjanci dbali o to, aby na drogach naszego regionu było bezpiecznie. Przez dwa dni, w ramach działań „Trzeźwość”, funkcjonariusze reagowali na każde zachowanie niezgodne z prawem. Sprawdzali trzeźwość kierowców podczas rutynowych kontroli, ale również w wyznaczonych punktach kontrolnych. Policjanci, wyposażeni w przenośne urządzenia do badania stanu trzeźwości, skontrolowali ponad 18 tys. kierowców. Podczas prowadzonych działań, policjanci ujawnili 53 kierujących, którzy wcześniej pili alkohol. 26 kierujących odpowie za przestępstwo kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, pozostali odpowiedzą za wykroczenie.

Reklama

Przypominamy! Jeśli widzisz, że nietrzeźwa osoba chce prowadzić pojazd, nie pozwól na to! Uniemożliwiając jazdę pijanemu kierowcy, ochronisz przed nieszczęściem jego i tych, których może spotkać na swojej drodze.

Poprzedni artykułIMGW ostrzega: Burze z gradem na południu regionu
Następny artykułW piątek rusza XXIV Bieszczadzki Rajd Pojazdów Zabytkowych Klasycznych i Militarnych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!