Strona główna SANOK 17-latka na motocyklu przekroczyła prędkość

17-latka na motocyklu przekroczyła prędkość

0
Reklama

Kierująca motocyklem, w obszarze zabudowanym, jechała z prędkością 108 km/h. 17-latka posiadała uprawnienia do kierowania tego typu pojazdem. Straciła je na 3 miesiące. Po raz kolejny apelujemy o rozważną i odpowiedzialną jazdę oraz o stosowanie się do ograniczeń prędkości.

W miniony czwartek około godz. 18:30, w miejscowości Długie, policyjny patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli kierującą motocyklem marki Yamaha. Okazało się, że 17-latka znacznie przekroczyła dopuszczalną prędkość. W obszarze zabudowanym, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h, jechała z prędkością 108 km/h.

Reklama

Za popełnione wykroczenie17-latka została ukarana mandatem w wysokości 1500 złotych i 13 punktami karnymi. Nastolatka posiadała uprawnienia do kierowania tego typu pojazdem. Straciła je na 3 miesiące.

Funkcjonariusze po raz kolejny apelują o rozważną i odpowiedzialną jazdę oraz o stosowanie się do ograniczeń prędkości. Droga nie jest miejscem do brawury. Pamiętajmy, że kierujący jednośladem  w zderzeniu z innym pojazdem narażony jest na większe niebezpieczeństwo utraty zdrowia, a nawet życia. Na drodze jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za siebie, ale również za innych uczestników ruchu drogowego.

Reklama
Poprzedni artykuł45-latka rzuciła cegłą w auto. Odpowie przed sądem
Następny artykułKradli drobne rzeczy z otwartych samochodów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!