Strona główna PRZEWORSK Żurawiczki, Przeworsk: Pijany kierowca BMW uderzył w karetkę

Żurawiczki, Przeworsk: Pijany kierowca BMW uderzył w karetkę

0
Reklama

Przeworscy policjanci zatrzymali sprawcę kolizji, który miał ponad 4 promile alkoholu w organizmie. 27-latek, kierując bmw, uderzył w karetkę pogotowia i odjechał z miejsca zdarzenia. Teraz mężczyzna odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Wczoraj przed godz. 12, dyżurny przeworskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o kolizji drogowej w Żurawiczkach. Z przekazanych informacji wynikało, że kierujący bmw zderzył się z karetką pogotowia i odjechał z miejsca zdarzenia w kierunku Urzejowic. Na miejscu interweniowali policjanci z komisariatu w Kańczudze.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący bmw, podczas wymijania uderzył w lewy bok karetki pogotowia, po czym oddalił się z miejsca. Dzięki pomocy świadków zdarzenia policjanci ustalili, kim jest kierowca bmw i udali się do miejsca jego zamieszkania. Przed domem zastali zaparkowany samochód, który posiadał uszkodzenie mogące świadczyć, że brał on udział w zderzeniu oraz kierującego pojazdem 27-letniego mieszkańca gminy Zarzecze.
Badanie stanu trzeźwości wykazało, że mężczyzna był kompletnie pijany. 27-latek miał ponad 4 promile alkoholu w organizmie, został on  zatrzymany i doprowadzony do jednostki policji.
Teraz odpowie przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji drogowej.
źr. KPP Przeworsk

Reklama
Reklama