Strona główna WIADOMOŚCI Światowy Tydzień Przedsiębiorczości na Podkarpaciu

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości na Podkarpaciu

0
Reklama

Już 18 listopada rusza 12. edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości – największego wydarzenia w Polsce promującego świadomy rozwój i aktywną postawę w każdej sferze życia. W tym roku hasłem przewodnim jest Biznes bez barier.
 
Podczas 12. edycji największego w Polsce wydarzenia promującego świadomy rozwój i aktywną postawę wobec życia chcemy docenić to, jak ważną wartością jest różnorodność w biznesie, ale również zastanowić się nad tym, jakie narzędzie mogą pomóc osobom, dla których przedsiębiorczość stanowi prawdziwe wyzwanie.
W listopadzie 2019 r. najważniejszym tematem wydarzeń organizowanych w ramach ŚTP będzie to, jak rozmaite doświadczenia i środowiska, z których pochodzimy kształtują nasze podejście do przedsiębiorczości. Wspólnie zastanowimy się również nad tym, jaki wpływ mają różnicujące nas cechy – narodowość, rasa, pochodzenie etniczne, płeć, orientacja seksualna, religia, ale też sytuacja rodzinna – na biznesowe inicjatywy, które podejmujemy.

Na stronie internetowej (www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl) ruszyła już rejestracja wydarzeń za pomocą platformy Konfeo na tegoroczną edycję. Jako firma HugeTech Sp. z o.o. jesteśmy po raz trzeci koordynatorem regionalnym ŚTP w województwie podkarpackim. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w wydarzeniu, które co roku przyciąga miliony zainteresowanych na całym świecie. Zapraszamy do organizacji wydarzeń zarówno małe firmy, jak i wielkie korporacje, uczelnie czy parki technologiczne.

Reklama