Strona główna PRZEMYŚL Znaleziono nadgryzione szczątki mężczyzny. Co się stało?

Znaleziono nadgryzione szczątki mężczyzny. Co się stało?

0
Reklama

Zakończyły się poszukiwania 64-letniego mieszkańca gminy Fredropol, który w grudniu ub. roku zaginął. Początkiem stycznia straż graniczna znalazła jego ciało, nadgryzione przez padlinożerne zwierzęta.

Mimo, że pogranicznicy znaleźli ciało zaginionego 5 stycznia, dopiero po kilku tygodniach podano tę wiadomość do opinii publicznej. 19 grudnia zaginiony mężczyzna z Makowej wyszedł do domu od siostry.

Reklama

W czwartek o zajściu powiadomiono Regionalną Dyrekcję Ochrony Środowiska w Rzeszowie. Instytucja dostala informację o odnalezieniu ciała mężczyzny, nadgryzionego przez dzikie zwierzęta. Nieoficjalnie podaje się, że to wilki. Wszystko przez to, że w okolicy widziano wielokrotnie watahę wilków. Niestety nie wiadomo jakie zwierzęta dopuściły się nadgryzienia zwłok. Biegli nie są w stanie tego zweryfikować.

Nie ma pewności, co za gatunek zostawił ślady. Nie ma dowodów na udział wilków, czy innych drapieżników w śmierci człowieka i pozostawienia śladów na szczątkach. Postępowanie prowadzi policja i prokuratura w Przemyślu. Funkcjonariusze i prokurator byli na miejscu zdarzenia, a ślady zostały zabezpieczone. W najbliższym czasie będziemy zwracać się pisemnie do policji o przedstawienie informacji z miejsca, gdzie zostało znalezione ciało – przekazał w rozmowie z RMF FM rzecznik RDOŚ Łukasz Lis.

Nie wiadomo czy zaginiony zmarł, a jego ciało pośmiertnie zostało nadgryzione przez drapieżniki, czy zaatakowany przez dzikie zwierzęta podczas wędrówki do siostry, a w wyniku ataku zginął.

Trwa śledztwo w sprawie.

Reklama
Poprzedni artykułSylwetka skinny fat – czym jest i co można z nią zrobić?
Następny artykułIMGW ostrzega: Marznące opady i gołoledź. Będzie ślisko

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!