Strona główna STALOWA WOLA Znacznie przekroczył prędkość. Poniósł konsekwencje

Znacznie przekroczył prędkość. Poniósł konsekwencje

0
Reklama

Kierowca pojazdu osobowego zlekceważył przepisy ruchu drogowego – przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 52 km/h. Za niestosowanie się do przepisów ruchu drogowego stracił prawo jazdy, otrzymał mandat oraz punkty karne.

Policjanci wydziału ruchu drogowego ze stalowowolskiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę pojazdu marki Mercedes, który w obszarze zabudowanym przekroczył prędkość o 52 km/h. Urządzenie wykazało, że mieszkaniec powiatu stalowowolskiego, jechał z prędkością 102 km/h, na odcinku, gdzie dozwolona przepisami prędkość wynosi 50 km/h.

Reklama

Kierujący został ukarany wysokim mandatem, a na jego konto wpłynęło 13 punktów karnych, ponadto za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h, zgodnie z obowiązującymi przepisami, policjanci drogówki zatrzymali mu prawo jazdy na 3 miesiące.

Pamiętajmy, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn kolizji i wypadków drogowych, a skutki wielu takich zdarzeń nie byłyby tak tragiczne, gdyby ich uczestnicy poruszali się zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Poprzedni artykułZatrzymano poszukiwanego mężczyznę
Następny artykułW Przemyślu powstaje nowy most między przęsłami zabytkowego obiektu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!