Strona główna RZESZÓW Zatrzymano poszukiwanego mężczyznę

Zatrzymano poszukiwanego mężczyznę

0
Reklama

Policjanci z rzeszowskiej komendy zatrzymali mężczyznę, poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy, miał ponad 1,6 promila. 41-latek został już przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 2 lata.

We wtorek przed północą, dyżurny miejski został powiadomiony przez ochronę dworca, o nietrzeźwym mężczyźnie, który przebywał na terenie poczekalni. Gdy skierowani na miejsce policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego rzeszowskiej komendy, przyjechali na miejsce, poczekalnia była już zamknięta. Na ławkach przy peronach również nikogo nie zastali.

Reklama

Patrolując ulicę Grottgera zauważyli opartego o latarnię mężczyznę, który nagle przewrócił się i wyraźnie miał problemy, aby samodzielnie wstać. Mundurowi przypuszczali, że może to być osoba, wobec której zgłoszono interwencję.

Okazało się, że jest to 41-letni mieszkaniec Warszawy. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Śródmieście. Za popełnione w przeszłości przestępstwa kradzieży rozbójniczej, uszkodzenie ciała oraz posługiwanie się nie swoim dokumentem, miał trafić do więzienia na 2 lata.

Mężczyzna został zatrzymany, noc spędził w policyjnej izbie zatrzymań, gdzie maił okazję wytrzeźwieć. W chwili zatrzymania badanie stanu trzeźwości wykazało u niego ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie.

W środę, 41-latek trafił do zakładu karnego.    

Poprzedni artykułPątnicy Pielgrzymki Przemyskiej w drodze na Jasną Górę [foto]
Następny artykułZnacznie przekroczył prędkość. Poniósł konsekwencje

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!