Strona główna TARNOBRZEG Złapani na gorącym uczynku. Za przestępstwo grozi im do 10 lat

Złapani na gorącym uczynku. Za przestępstwo grozi im do 10 lat

0
Reklama

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy włamali się do magazynów nieczynnej hurtowni elektrycznej w Tarnobrzegu. Sprawcami okazali się dwaj mieszkańcy Sandomierza. Mężczyźni chcieli zabrać elementy aluminiowe o łącznej wartości kilku tysięcy złotych. Usłyszeli już zarzuty popełnionych przestępstw. Zostali objęci policyjnym dozorem oraz zakazem opuszczania kraju. Za popełnione przestępstwo grozi im kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu pełniący służbę na terenie miasta, otrzymali zgłoszenie o włamaniu do magazynów nieczynnej hurtowni elektrycznej przy ul. Sienkiewicza w Tarnobrzegu.

Reklama

Funkcjonariusze natychmiast udali się we wskazane miejsce. W jednym z pomieszczeń budynku, zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy właśnie kradli elementy aluminiowe pochodzące z lamp oświetleniowych. Sprawcami okazali się dwaj mieszkańcy Sandomierza.

Policjanci zajmujący się tą sprawą, ustalili, że mężczyźni dostali się do środka magazynu hurtowni przez wybitą szybę w oknie. W jednym z pomieszczeń, zdemontowali z lamp oświetleniowych elementy aluminiowe, które zamierzali zabrać.

Sprawcy włamania trafili do policyjnego aresztu i usłyszeli już zarzuty. Obaj w przeszłości byli wielokrotnie notowani za inne przestępstwa.

Prokurator po zapoznaniu się z materiałem dowodowym, zastosował wobec 46 i 53 – latka środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru oraz zakazu opuszczania kraju. Za popełnione przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat. O ich dalszym losie zdecyduje sąd.

Reklama
Poprzedni artykułWypadek na autostradzie. Utrudnienia w ruchu
Następny artykułWiatr uszkodził dach kościoła w Tyrawie Wołoskiej [foto]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj