Strona główna LUBACZÓW Złamali obowiązuje na drodze prawo. Stracili prawo jazdy

Złamali obowiązuje na drodze prawo. Stracili prawo jazdy

0

Podczas kilku ostatnich dni, policjanci ruchu drogowego zatrzymali dwójkę kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Uprawnienia do kierowania pojazdami na najbliższe 3 miesiące stracili kobieta kierująca chevroletem oraz kierowca bmw.

Policjanci ruchu drogowego, podczas codziennej służby, dbając o bezpieczeństwo mieszkańców, sprawdzają prędkość, z jaką poruszają się kierowcy w obszarze zabudowanym.
 
W sobotę po godz. 13, policjanci ruchu drogowego, w miejscowości Zalesie, zarejestrowali osobowego chevroleta, którego kierująca jechała w obszarze zabudowanym z prędkością 108 km/h, czyli o 58 km/h za szybko. W związku z popełnionym wykroczeniem, 28-letnia obywatelka Ukrainy straciła prawo jazdy na okres 3 miesięcy i została ukarana mandatem w wysokości 1500 zł.

Wczoraj przed godz. 19, funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę bmw. 41-letni obywatel Ukrainy jechał w miejscowości Wólka Krowicka z prędkością 115 km/h. Kierowca przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym o 65 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy na 3 miesiące i został ukarany mandatem w wyskości 2 tys. złotych.

Miejsca, w których policjanci zatrzymali kierowców, były zaznaczane na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa w kategorii „Przekraczanie dozwolonej prędkości”.

Poprzedni artykuł„Wzmacniamy i budujemy siłę Wojska Polskiego”- min. Błaszczak w Nowej Dębie [foto]
Następny artykułW Racławicach upamiętnią śp. mjr Marię Mirecką-Loryś
Izabela Pomykała Redaktor naczelna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj