Strona główna WIADOMOŚCI Zima wróciła na Podkarpacie. Czy zostanie z nami na długo?

Zima wróciła na Podkarpacie. Czy zostanie z nami na długo?

0
Reklama

Wczoraj przez region przeszły burze śnieżne.

W związku z aurą na Podkarpaciu strażacy interweniowali 17 razy. Strażacy usuwali głównie powalone drzewa i połamane konary na drogach, chodnikach i jezdniach. W kilku przypadkach pomagaliśmy zabezpieczyć uszkodzone dachy na budynkach gospodarczych i mieszkalnych. Bez osób poszkodowanych. Najwięcej interwencji w powiatach: dębickim i mieleckim.– przekazał bryg. Marcin Betleja, rzecznik KW PSP w Rzeszowie.

Reklama

Poranek na drogach w regionie nie należał do najprzyjemniejszych. W nocy temperatura spadła kilka kresek niżej zera, a na jezdniach pojawił się lód.

W tej chwili niemal wszystkie drogi są przejezdne. Trudne warunki panują na drogach w powiecie lubaczowskim. Tam możemy spotkać lód na jezdniach.

W południowych częściach regionu na drogach możemy napotkać na błoto pośniegowe i śnieg.

Synoptycy są zdania, że zima, która wczoraj zawitała ponownie do naszego regionu, pozostanie z nami na jakiś czas. W najbliższych dniach spodziewane są opady śniegu, temperatura w dzień spadnie do kilku kresek poniżej zera.

Silny mróz spodziewany jest w nocy z niedzieli na poniedziałek i z poniedziałku na wtorek. Wówczas termometry wskazać mogą od 10 do 15 kresek niżej zera.

Reklama
Poprzedni artykułWyszedł z domu i nie wrócił. Trwają poszukiwania 60-latka
Następny artykułGruzin okradł dom, wyniósł rzeczy warte 10 tys. zł. Trafił już do aresztu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj